Genel Başkan Murat KARATAŞ’tan Açıklama.

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Küffarın oyunları neticesinde yüz binlerce Müslüman maalesef ölüyor. Milyonlarcası hicret ediyor. Oyunu onlar kuruyor. Ölen biz oluyoruz. Rabbım tuzak kurucuların en hayırlısıdır.Bize düşen ise küffarın oyununa düşmeden Allah’a teslim olmaktır.
Allah nurunu tamamlayacaktır. Ne münafıklar ne kafirler ne batı ve ne de onların köpekliğini yapanlar buna mani olamayacakları gibi Türk Milletinin ecdat yadigarı İslam sancaktarlığına da asla engel olamayacaklardır.
Her nefs ölümü tadacaktır. Öyleyse vatan toprağı için, din-i islam için ölmek en şereflisidir. Rabbim bizleri yolundan ayırmasın. Şeytanın ve askerlerinin oyunlarına düşürmesin. Rabbim Kardeşliğimizi muhafaza eylesin. Hainlere karşı cesur olmayı her bir vatan evladına nasip eylesin.
Bu mübarek gece hürmetine bizlere merhamet etsin.

12670478_1084120138294360_3178444644627015512_n (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama