GENEL BAŞKAN
 

Murat KARATAŞ

1974 yılında Trabzon’da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladı. 1992-1996 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Yüksek Okulundan mezun oldu. 2007 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesinde İşletme yüksek lisansını, 2020 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon alanında doktorasını tamamladı. 2006 yılına kadar 10 sene Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmen olarak çalışan Karataş, halen KTÜ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulunda Dr. Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Dr. Murat Karataş

GENEL SEKRETER
 

Hızır Ahmet GÜL

1980 yılında Gaziantep’ te doğdu. İlk ve ortaöğretim eğitimini Gaziantep’ te tamamladı. 1998-2002 yılları arası Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Bilimleri Fakültesi, 2012-2015 yılları arası Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi, 2018-2020 yılları arası Anadolu Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans programını bitirdi. 2002 yılında Kastamonu ili İnebolu İlçesinde öğretmenlik görevine başlayarak Milli Bakanlığına bağlı okulların farklı kademe ve türlerinde görev yapmış olup; halen Gaziantep ili Şehitkamil İlçesi Kara Holding Ortaokulu’nda okul müdürlüğü görevini yapmaktadır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 

GENEL MALİ SEKRETER
 

Fatih KUL

1972 yılında Trabzon’da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladı. 1992-1996 yılları arasında Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Programları Bölümünden mezun oldu. 1997 yılında Bayburt Milli Eğitimine bağlı olarak Mesleki hayatına başlayan Fatih Kul halen Trabzon Yeşiltepe İlkokulunda Rehber öğretmen olarak görev yapmakta olup 2014 tarihinden beri Milli Eğitim Bakanlığı Kitap yazma komisyonunda çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Nedim DENİZLİ
Genel Eğitim ve Sosyal İlişkiler Sekreteri
Yakup CAN
Genel Araştırma, Dış İlişkiler ve Basın Yayın Sekreteri
Şenol ÇİÇEK
Genel Mevzuat ve Toplu Görüşmeler Sekreteri
Kenan ÖZER
Genel Sekreter