Yarabbi Bizleri Sensiz Bırakma…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

20151014_182204

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çarşamba Sohbetleri Kapsamında düzenli olarak bir araya gelen sendikamız üyeleri bu akşam gerçekleşen program ile hem Hicri Yılbaşı dualarla kutlandı hem de ülkemizin toprak bütünlüğüne kasteden küffar zihniyetinin uzantısı terör örgütleri tarafından Şehid düşmüş olan kahraman Türk Milletinin aziz Mehmetçikleri için Yasin-i Şerif okundu. Program sonrasında açıklamalarda bulunan Birlik  Eğitim Sen Genel Mali Sekreteri Fatih KUL, Çarşamba sohbetlerini sürdürme iradelerinin tam olduğunu ifade etti. KUL, konuşmasında eğitim camiasının sorunlarının konuşulduğu, sendika çalışmaları ile ilgili notların paylaşıldığı, üniversite öğrencilerinin katılımı ile Kitap Okuma çalışmalarının sürdürüldüğü ve gençlerle birlikte akşam yemeğinin yendiği çarşamba akşamlarının arşiv niteliğine sahip olduğunu ifade etti.

20151014_183559

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada Kitap Okuma Çalışmaları kapsamında 2015 Güz dönemi ilk kitabının Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alına ‘Bir Adam Yaratmak’ olduğu ifade edildi. Yılın ilk çalışması 21 Ekim 2015 Çarşamba akşamı gerçekleştirilmesi planlanmıştır.

20151014_181625(0)

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

BES Burs: Burs Almaya Hak Kazanan Adaylar Belirlendi

Komisyonumuz, BES Burs organizasyonu kapsamında müracaat eden öğrencilerimiz arasında değerlendirmesini burs yönergesi çerçevesinde tamamlamış olup, burslara hak kazanan öğrencilerle görüşmeler yapılmıştır. Komisyon, şehit çocukları, anne-baba vefat, anne vefat, baba vefat, başarı durumları, okuyan kardeş sayısı ve gelir durumlarının en az dördü parametre olarak değerlendirmiş ve burs gönüllülerinin katkıları ölçüsünde çalışmalarını nihayetlendirmiştir. Yedek liste de oluşturulmuş olup, gönüllü desteği ile ilgili geri dönüş olması ya da asıl burs ön değerlendirmesi neticesinde öğrencilerin evraklarında tutarsızlık olması durumunda sırasıyla devreye girecektir.

Devamını Oku »

Her Dem Besmele

İşte başlıyoruz. Yeniden, yürekle, cesaretle, besmele ile, memleketimize ve milletimize olan bağlılığımız ile, dupduru bir özlemle, geleceğin Türkiye’si için azimle, kararlılıkla, nezaketle, nemelazımdan uzak başlıyoruz. Yeniden mücadele, yeniden ve her defasında eğitim diyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP