Tüm Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin DEMİRCİ Trabzon’a Ziyarette Bulundu

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Tüm Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin DEMİRCİ dün Trabzon’a yaptığı ziyarette sendikamız Genel Başkanı Murat KARATAŞ, Genel Mali Sekreter Ramazan İNAL ve Genel Araştırma, Dış İlişkiler ve Basın Yayın Sekreteri Muhittin AKDENİZ ile yemekte bir araya geldi. Yemek öncesi yapılan toplantıda önümüzdeki ay Kahramanmaraş’ta açılması planlanan Tüm Memur-Sen Konfederasyonu hizmet binası ile ilgili konu görüşülürken, aynı zamanda Kahramanmaraş’taki Birlik Eğitim-Sen üye katılımlarına değinildi. Önümüzdeki aylarda Hatay, Gaziantep ve Kahramanmaraş’a yapılacak olan ziyaretlere ilişkin konuları paylaşan Birlik Eğitim-Sen Genel Başkanı ve Tüm Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkan Vekili Murat KARATAŞ yapılan ve yapılacak olan il ziyaretlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu. Toplantının ardından yemeğe geçildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

Yeni Bir Yükseköğretim Yasasına Doğru

Yükseköğretime yönelik talep küresel olarak artmakta, bütün dünyada yükseköğretim alanı genişlemektedir. Türkiye yükseköğretim alanı da gerek küresel eğilimlere ve gerekse 21. Yüzyıl Türkiye’sinin ihtiyaçlarına uygun olarak büyümektedir.

Devamını Oku »

Aliya İzzetbegoviç’i Saygı ve Rahmetle Anıyoruz

8 Ağustos 1925’te doğan, Bosna’nın yetiştirdiği ‘Bilge Kral’ İslami hassasiyetlere sahip bir aile ortamında yetişti. Lise döneminde İslami konulara ilgisi ile Meladi Muslumani (Müslüman Gençler Kulübü) adındaki bir fikir örgütüne üye olmuştu. Buraya üye olduğunda henüz 15 yaşındaydı. İslami konuların tartışıldığı fikir teatilerinin yapıldığı bu örgüt kısa süre içinde eğitim ve hayır faaliyetlerine de öncülük etmeye başlamıştı.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP