Konya’da Temsilci ve Üyelerimizle Bir Araya Gelindi

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Yönetim Kurulu üyelerimiz Genel Başkan Murat KARATAŞ, Genel Mali Sekreter Ramazan İNAL ve Genel Arş. ve Bas.Yay. Sekreteri Muhittin AKDENİZ Konya’ya giderek sendika temsilcimiz Nedim DENİZLİ , üyelerimiz Ahmet ARICI, Mustafa KARTAL ve Harun ÖNSESVEREN başta olmak üzere Konya’ daki bütün üyelerimiz ile bir araya geldi. Temsilci ve üyelerimiz ile Birlik Eğitim-Sen Konya Şube Yönetim Kurulu oluşturulmasına yönelik toplantı düzenleyen Genel Başkanımız beraberindeki heyet teşkilatlanma çalışmalarının yapılmasına ilişkin istişarelerde bulundu.

Konya

Genel Başkanımız Murat KARATAŞ Konya sendika temsilcimiz ve üyelerimize sendikamız adına yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederken ilerleyen zamanlarda düzenlenecek eğitim faaliyetlerinde gereken her türlü desteğin sağlanacağını belirtti.

Konya 1

Trabzon İl Teşkilatımız Çarşamba Sohbetlerine Devam Ediyor

Trabzon İl Teşkilatı her çarşamba geleneksel hale getirdiği çarşamba yemek ve sohbet etkinliğinde bu hafta Genel Başkan Murat KARATAŞ, Trabzon İl Temsilcisi Ramazan İNAL ve Sendika Genel Sekreteri Fatih KUL ev sahipliğinde çok kıymetli hocalarımız Nihat Cahit NOMER, Celalettin sağlam ve Uğur DEMİRCİ ile bir araya geldiler.

Devamını Oku »
SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz

2013-2014 eğitim öğretim yılında uygulamaya konulan merkezi sınavlar başlıyor. Bu sınavlar 8. sınıf öğrencilerinin Anadolu, Fen, Anadolu öğretmen, Özel Liseler ve İmam hatip liselerine girişlerinde etkili olacak.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP