Genel Başkan Ankara’da

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Genel Başkanımız Murat KARATAŞ’ ın ev sahipliğinde Ankara’da konfederasyona üye sendikalarla bir araya gelinerek toplantı düzenlendi. Diva-Sen Genel Başkanı Hüseyin DEMİRCİ,Birlik Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Timur KAPLAN, Tüm Büro-Sen Genel Başkanı Veysel YILMAZ , Tüm Yerel Memur-Sen Genel Başkanı Yakup AKBULUT ve Birlik Eğitim-Sen yönetim kurulu üyelerinin katılımları ile gerçekleştirilen toplantıda yeni kurulan konfederatif yapının çalışmalarına yönelik istişarelerde bulunuldu. Toplantıda söz alan Genel Başkan Murat KARATAŞ  “Birlik Eğitim-Sen olarak vesayet anlayışının tamamına karşıyız” vurgusunu yaparken birlik ve beraberlik anlayışının üzerinde durdu. Toplantının ardından yemeğe geçildi ve daha sonra sohbetle devam edildi.

Ankara

DUYURULAR
Birliksen

Bes Burs Değerlendirme Süreciyle İlgili Açıklama

Burs sonuçları Aralık ayının 1-10’u arasında, internet sitemizden sonuçlar açıklanmıştır şeklinde haber düşülerek ve bursa hak kazanan öğrencilerimizin şahısları telefonla aranarak bildirilecektir.

Bursa hak kazanan öğrencilerimizin isimleri hiç bir şekilde sanal ortamda yayınlanmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP