Pandemi ve İtidal üzere Olmak

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

8.5 milyar insanı doğrudan etkisi altına alarak televizyon ekranlarında baş köşeye kurulmuş olmasına rağmen bütün dünyadan farklı düşünceler ve araştırma sonuçları ile emeğini sağlık sektörüne adamış sağlık profosyonellerinin aynı ekranlarda toplamda 8.5saat konuşamadığı bir pandemi.
İnsanlık, SARS’la, MERS’le, DOMUZ GRİBİ ile yıllar içerisinde ve gözler önünde test edilmişken, ölüm oranı düşük bulaş oranı yüksek olan CORONA’nın nasıl ortaya çıktığının bile cümleleri net bir şekilde ortaya konulamamışken, aşı ya da benzeri yöntemler üzerinden dayatmalarla varılacak bir netice olmadığı açıktır. Doğrudan aşıyı kaçınılmaz görenlerle, prosedürlere göre sadece acil durumlarda ve gönüllünün bilinen-bilinmeyen büyün yan etkileri kabulü durumunda vurulabilen aşı adayıına karşı endişeli yaklaşanların, kadim olanı ayakta tutma adına itidalli olması kıymetli olandır.
Sağlıkla kalın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ney Kursu Devam Ediyor…

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliği Sendikamız Sosyal Faaliyetleri kapsamında Trabzon’daki üyelerimize ve üye yakınlarına yönelik başlatmış olduğu “NEY KURSU” devam etmektedir .

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP