Tonya Birlikte Güzel…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Değerlendirmeler ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Tonya Meslek Yüksekokuluna ziyaret gerçekleştirerek, eğitime gönül vermiş arkadaşlarımızla bir araya geldik. Hem sendikamızı hem de eğitim öğretim faaliyetlerine dair duygularımızı paylaştık. Türkiye’de sivil inisiyatifi temsil etmesi gereken kurumların siyaset baskısından kurtulamadığının altını çizdik. Misafirperverliklerinden ötürü Yüksekokul Müdürü Öğr.Gör.#İlyasÜN‘e, Yüksekokul sekreteri #HakanKAMİLOĞLU’na Terapi ve Rehabilitasyon Bölümünden Öğr. Gör. #BayramDÜNDAR‘a ve güvenliğinden destek hizmetleri dahil bütün personele teşekkür ederiz.

Akabinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Durmuş’u makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldık, kendisine ve ekibine başarı diledik. Kısa bir ilçe turu ile tamamladığımız ziyaretlerimizde Tonya’nın cana yakın insanları ile de tanışma imkanı bulduk…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modern Köleliğe Hayır – MEB TASARISINI KABUL ETMİYORUZ

Birlik Eğitim-Sen olarak sağduyulu davranılması gerektiğini söylüyor, çözdüğünden çok sorun üretecek MEB tasarısının yeniden bütün paydaşların düşünceleri ile değerlendirilmesini ifade ediyor, inatla atılan her adımın Türk Milletine bedel ödettiğini haykırıyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP