Kardeş…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

karataş

 

PKK,  Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünün faaliyetlerine emsal bir organizasyonmuş da hiç haberimiz olmadı! Öcalan da ömrünü ilme adayan bir mütefekkir!!!

Bizler bu memleketin sahibiyiz. Ve iddia ile ifade ediyoruz ki memleketimiz, bu kutlu coğrafyada benim diyen herkesin memleketidir.  Dünyada hiçbir medeniyet yoktur ki vatan sahipliğini ırk, dil, din, tarih birliği,  mezhep ayrımı gözetmeksizin böyle tarif etsin. Anadolu’da mayalanan bu mukaddes emanetin, bu eşsiz mirasın sahibi olan evladı olmaktan şeref duyduğumuz, ötekileştirerek değil kucaklayarak büyüme idealini Cihana haykıran aziz Milletimiz ve onun eseri medeniyetimizdir. Yüreğindeki fesadı açık açık dillendirerek duygularımızı şekillendirmeye çalışan gafillerin Türkiyelileşme iddiasında bulunurken bizden görecekleri bunun gereği gibi davranmaları kaydıyla elbette muhabbettir. Lakin on binlerce askerimize pusu kuran, binlerce öğretmenimizi, doktorumuzu, imamızı şehit eden, analarımızı ağlatan, evlerimize ateş düşüren PKK terör örgütünü, hayırsever derneği gibi tarif edip, yıllarca ülkenin gelişmişliğinin önüne karabasan gibi musallat olan bu Marksist yapının göbeğini kaşıyan terör estiricisini demokrasi havarisi olarak Milletimin meclisinden konuşurlarsa, burada samimiyetten de kardeşlikten bahsedemezler.

Vatan hepimiz vatanı; lakin vatana ihanet eden, millete zulüm eden, bayrağımıza, İstiklal Marşımızın Ruhuna hakaret eden hepimizin düşmanı… Bu gaflet uykusuna dalanların, sözleri süsleyerek satanların, eylemleri ile demelerini ayrı bırakanların geldikleri noktada millette uyandırdıkları algı, cehaletlerinden ve kinlerinden değilse ya geçmişi bilmemelerinden ya da geleceği görememelerindendir. Millet hafızasını yok sayarak meşrulaştırmak istedikleri yanlışlar evvela yanlış yapanlara dönecektir. Niyet okuma takıntısından münezzeh olarak ifade ediyoruz ki İstiklal Marşının ruhunu birlikte anlamadıktan sonra sözleri bilinse ne olur bilinmese ne olur. Bayrağımıza sarılamadıktan sonra,  sarmaş olsak ne olur, kardeş olsak ne olur. Geçmişte yaşanılan darbeler sadece sizleri değil, hepimizin değerlerini cezaevlerinde tutmuş, işkencelere maruz bırakmışken yapılan yanlıştan dolayı bayrağa mı küsmüşüz,  İstiklal Marşını mı unutmuşuz…

Hiçbir sözün tesiri yok cihanda O tesir ettirmedikçe. Ve biz vedasına hazırlandığımız Ramazan ayının hürmetine dua ediyoruz. Bütün kardeşlerimizin, alnı secdeye gidenlerimizin, dünyada mazlum olan bütün insanlık için ve en çok ta Doğu Türkistan’da ecir çeken Uygur Türkleri için, Myanmar’da katledilen ve göçe zorlanan Arakan Müslümanları için Suriye’de dökülen kanın durması için, kardeşi kardeşe düşüren kâfir oyun kurucuların planlarının bozulması için dua ediyoruz.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama