KDV üzerinden Destek…Neden Olmasın…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Pandemi sürecinin bir sonucu olarak internet üzerinden başladığımız eğitim süreci öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi yeni ihtiyaçlarla yüzleştirmiştir. Nasıl ki özel okullar için KDV düzenlemesi yapılıyor ise MEB’e bağlı olan okullardaki öğrenci, öğretmen ve velilerle birlikte bütün paydaşlara da teknolojiye ulaşabilmeleri adına daha fazla destek sunulmalıdır.
Bu manada İçinden geçmekte olduğumuz süreçte bilgisayar, telefon, tablet gibi teknolojik donanımlar ile internet erişimi için uygulanan vergilerin sıfırlanmasını istiyoruz.
Diğer taraftan Devlet büyüklerimiz asgarî ücretle çalışana ya da geliri olmayana acil destek sunarak bu hizmetlere ulaşmalarını sağlamalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trabzon İl Teşkilatımız Çarşamba Sohbetlerine Devam Ediyor

Trabzon İl Teşkilatı her çarşamba geleneksel hale getirdiği çarşamba yemek ve sohbet etkinliğinde bu hafta Genel Başkan Murat KARATAŞ, Trabzon İl Temsilcisi Ramazan İNAL ve Sendika Genel Sekreteri Fatih KUL ev sahipliğinde çok kıymetli hocalarımız Nihat Cahit NOMER, Celalettin sağlam ve Uğur DEMİRCİ ile bir araya geldiler.

Devamını Oku »
SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Gaziantep’e Teşekkür Ediyoruz

Genel Başkanımız Murat KARATAŞ’ ın Gaziantep programında, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı başta üyelerimiz olmak üzere, ziyaret edilen okulların yöneticilerine, öğretmenlerine ve bütün çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP