Eğitim de Evlatlarımız da Önceliğimizdir

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

20141226_102851

Eğitim adına atılması gereken her adımın gücü nispetinde sorumluluğunu paylaşma iradesini kurulduğu günden bugüne kadar kararlılıkla sürdüren Birlik Eğitim Sen bu vesile ile Kahramanmaraş Yaşar Gölcü İlkokulu özel eğitim sınıfına, eğitime ve evlatlarımıza destek olması arzusu ve adı geçen sınıftaki eksikliğin ortadan kaldırılması adına bir adet projeksiyon cihazı hediye etti. Bu vesile ile tebessüm dolu ve duygusal anların yaşandığı program Okul Müdürü Bekir Güneşlice ‘nin makam ziyareti ile başladı. Burada eğitim önceliğinin bir ayrıcalık olarak değerlendirilmemesi gerektiğini ifade eden Genel Başkan Murat KARATAŞ sevdamız evlatlarımızdır. Dolayısı ile cemiyetçiliğimizin gereğini yerine getirmeye çalışırken bendensin benden değilsin ayrımı yapmadık. Bundan sonra da yapmayacağız dedi.

20141226_102333 20141226_103129

Daha sonra özel eğitim sınıfına okul idaresi, üyeleri ile birlikte giden Karataş öğrencilerle tanışarak, onların tebessümlrine ve heyecanlarına da ortak oldu.

Kahramanmaraş ziyaretleri çerçevesinde Cuma sonrası okul ziyaretlerini devam ettiren Genel BAŞKAN, Süha Erler Anadolu Lisesinde de ziyaret ve incelemelerde bulundu. Yöneti Kurulu Üyesi Hızır Ahmet GÜL ve Kahramanmaraş İl Temsilcisi Halip Gül ile birlikte üyelerimizi ziyaretlerini sürdürdü.

 

20141226_14031620141226_140326

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama