Şehitlerimize Allah’tan(C.C) Rahmet Diliyoruz…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

cenaze 2

 

Günlerdir yüreklerimizi dağlayan şehit haberleri ile sarsılıyor,  Yaradanını tanımaz teröristlerin yaptıklarına lanet ediyoruz. Yarabbi bizlere uyanık olmayı nasip eyle. Yarabbi güvenlik güçlerimize yardım eyle. Tarihte eşine rastlanılmaz bir medeniyet inşa etmiş olan Türk devleti iradesinin tecellisi olarak  kardeşlik hukukuna kurşun sıkan hainleri gördüğü yerde indirmelidir. Devlet haini sokakta da dağda da vurmalı, mazlumu daima korumalıdır.

İçinden geçerken zaman zaman kaybolduğumuz bu dönemde reflekslerimizin ne hale geldiğini de üzülerek tecrübe ediyoruz. Bir tarafta Türkiye şehit haberleri ile sarsılırken, tatilinden zerre ödün vermeyenlerin, arabalarına Türk bayraklarını donatıp terörü kınarken, diğer taraftan aynı arabasında ne idüğü belirsiz müzik dinleyen nicelerinin tekrar tekrar düşünmesi gerekir. Zaman şuur bulma zamanıdır. Zaman idrak etme zamanıdır. Gaflet uykusundan uyanma zamanıdır. Milletçe irade koyma zamanıdır. Akıl almaz sığ düşüncelerden kurtulma, birlik olma zamanıdır. Yıllardır kardeşliğin tesisi için dua edenlerle, huzur dileyenlerle yani topyekun bir milletle, bir devletle beraber Siirt’te, Diyarbakır’da, Mardin’de ve şimdi de Dağlıca’da yüreklerimizi yakan terör belasına haykırma zamanıdır. En çokta o bölgede yaşayan kardeşlerimizin teröristlerle arasına kalın çizgiler çekme zamanıdır. Safları Türkiye’nin selameti için sıklaştırma zamanıdır. Zaman aziz milletimizin imtihan zamanıdır.

Rabbım şehitlerimize rahmet eylesin. Rabbım bizlere de bu kutlu devlet için şehit olabilme erdemi nasip eylesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trabzon İl Teşkilatımız Çarşamba Sohbetlerine Devam Ediyor

Trabzon İl Teşkilatı her çarşamba geleneksel hale getirdiği çarşamba yemek ve sohbet etkinliğinde bu hafta Genel Başkan Murat KARATAŞ, Trabzon İl Temsilcisi Ramazan İNAL ve Sendika Genel Sekreteri Fatih KUL ev sahipliğinde çok kıymetli hocalarımız Nihat Cahit NOMER, Celalettin sağlam ve Uğur DEMİRCİ ile bir araya geldiler.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama