Yeni Zelanda’da ki terör saldırısını şiddetle telin ediyoruz…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

Katil Yeni Zelanda’dan, dünyanın en uzak noktasından İstanbul ile ilgili tehdit cümlesi savurabiliyor. Kırmaktan, dökmekten, nefretten bahsedebiliyor. Dahası kardeşlerimizi gözlerimizin önünde katledebiliyor. Bir terörist bütün bunları nereden beslenerek yapıyor. Elbette intikam bizim peygamberimizden öğrendiğimiz değildir. Lakin kendi kanının tadında sarhoş olan Müslümanlar, hırslarına ihtiraslarına kurban olan Müslümanlar, kendimize bakma zamanımız gelmedi mi? Vahşi dünya üzerimize oynadığı her oyunu maharetle sürdürüyor. ‘Harese’ bize illüzyonla ikram ediliyor. Görmek, anlamak, ağlamak, buluşmak bütün benliğimizle çalışmak ve ahmaklığımızı geride bırakmak zamanı gelmiştir.

Bugün Cumanız mübarek olmasın. Bugün kaybettiklerimize ağlama günümüz olsun. Halep’e, Musul’a Kerkük’e, Doğu Türkistan’a, Arakan’a, Yemen’e, Kudüs’e ve daha sayamadığımız yüzlerce bölgede binlerce, milyonlarca bize yas tutma günümüz olsun. Kal dilimiz hal dilimize dönüştürme günümüz olsun. Cumanız mübarek olmasın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Kazasız Belasız Bir Yıl Daha! Bir Yılın Değerlendirilmesi

8 yıllık kesintisiz eğitime pedagojik ve sosyolojik olarak karşı çıkıyor, “beşikten mezara kadar ilim” diyorduk. Birinci sınıf öğrencisi ile ergenlik sorunlarını yeni yeni tanıyan sekizinci sınıf öğrencisinin aynı binayı paylaşmasının bile tek başına büyük bir problem olduğunu ve bir nesli bir inat uğruna feda edeceğini ifade etmiştik. Bugünlerde yaşadıklarımızın on beş yıl öncesinde atılmış yanlış adımlara dayandığını da üzülerek görmekteyiz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP