DİVA-SEN, Hac ve Umre İçin Dolardan Vazgeçin..

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

asd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diva-Sen Genel Başkanı Mustafa ÇOPURSUZ yaptığı açıklamada

MİLLİ EKONOMİ SEFERBERLİĞİNE DİYANET’TE KATILSIN

Her türlü teröristi ve terörizmi sinesinde barındırıp topla, tankla, tüfekle, F16’larla ülkemizi bölüp parçalamayı başaramayan Avrupa ülkeleri, oluşturdukları blokla Türkiye Cumhuriyeti Devletini akıllarınca hizaya getirmek için olağanüstü çaba sarf etmektedirler. Avrupa Parlamentosu geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin terörle mücadele yöntemini ve OHAL kapsamında alınan kararları eleştirerek Avrupa Birliği Üyeliğinin geçici olarak dondurulması yönünde hiç bir bağlayıcılığı olmayan dar görüşlü kararını, art niyet olarak görüyoruz. Oysa kurulduğu günden beri hep mazlumların yanında olan ve savaş sırasında dahi çoluk-çocuğa, yaşlı ve din adamlarına ve de hiç bir dinin ibadethanelerine zarar vermeyen asil milletimizdir. Yine her alanda mazlumun yanında olan ve olmaya devam eden necip milletimiz ve yöneticilerimiz her defasında kendilerini medeni sayan ülkelere yıllarca ders vermiştir. Son olarak Suriye’den canlarını kurtarmak için yollara düşüp kendilerini aziz milletimizin şefkat kanatları altında bulan mazlumlara karşı tavrımızla Avrupa’nın bakışı ortadadır.

‘HAC VE UMRE İÇİN DOLARDAN VAZGEÇİN’

Aslında fazla söze hiç gerek yok. O halde millet olarak “Milli İrade” ruhu ekonomide de başlatılmalı ve Diyanet İşleri Başkanlığımızın Suudi yetkililerle görüşmeler yapmak suretiyle, hac ve umre adaylarının ödemelerinin DOLAR yerine TÜRK LİRASI olarak tahsili sağlanmalıdır. Bu yönde alınacak olan karar, hem milletimizin yüreğine su serpecek hem de Diyanet İşleri Başkanlığı aziz milletimize 15 Temmuz darbe kalkışmasında göstermiş olduğu âli cenaplığının aynısını tekrar etmiş olacaktır. Zira Avrupa ülkeleri kendilerine ait hiç bir değerlerini ve kültürlerini unutmuyor ve sonuna kadar da sahip çıkıyorlar.

Başkan Çopursuz “Ülkemiz insanlarını yıllarca kutuplara ayırarak birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmaya çalışan her türlü şer güçler bunu başaramayınca şimdi de ekonomimizi çökertmek için kahpe oyunlarını sergilemekte. Ancak şunu iyi bilsinler ki,  bu oyunlar Allah’ın izniyle duyarlı vatandaşlarımız sayesinde tutmayacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak “Milli İrade ”ruhuna top yekûn sahip çıkalım ki, daha güçlü bir ülke olalım. Nesillerimize güçlü bir ülke bırakalım.”dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

Suriye Vatandaşlarına Kimyasal Saldırı!

Suriye’de gerçekleşen kimyasal saldırı sonucu haber kaynaklarının bildirdiği sayılara göre 1300 Suriye vatandaşı hayatını kaybetti. Çocuk, yaşlı, kadın, erkek demeden katliam yapan Esad Rejmini kınıyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP