BU DA MI ÇÖZÜM SÜRECİNİN BİR ÜRÜNÜ?

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

mahsun-korkmaz-heykel-4-600x320

 

Soyu nezhebi belli olmayan, tek niteliği Mehmetçik’e ilk kurşunu sıkan canlı varlık olma özelliğini taşıyan bir adamın heykeli dikiliyor ve nihayet Diyarbakır Valiliğinin talimatıyla yıktırılıyor.

Kim bu adam:

“Mahsum Korkmaz diğer adıyla Agit’nın ilk komutanıdır.28 Mart 1986 yılında Mahsum Korkmaz; 24 kişilik grup ile keşif amacıyla gittikleri Gabar Dağı’nda, Türk ordusu tarafından operasyon yapılmış çıkan kargaşadan faydalanan ve Abdullah Öcalan’ın suikast için gönderdiği tetikçi tarafından alnından vurularak öldürülmüştür. PKK’nın üslendiği Bekaa Vadisinde  bir kampa ismi verilmiştir. PKK’nın 1980-90 yıllarında, Lübnan’da bulunan ana askeri kampı Mahsum Korkmaz Akademisi adını Mahsum Korkmaz’dan almıştır.”

Velhasılı katışıksız bir naşeref şahsiyettir. Dört bir tarafını aziz kanlarıyla sulamış vatan evlatlarımıza ihanettir bu adamın heykeli.

Aslında daha da acısı bir zamanlar bunu tasavvur dahi edemeyen bu zihniyet, artık fiile dönük bir alan yakalamış ve bunu kindarca kullanmaktadır.

Yapılan bu mide bulandırıcı hadiseyi sendika olarak kınıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

2013 Takvim Çalışmamız

2013 yılı takvim çalışmamız Türkiye’nin bir çok yerinde teveccühle karşılanmış ve büyük bir ilgi toplamıştır. Biz de Birlik Eğitim-Sen olarak bu teveccüh ve ilgiden dolayı üyelerimize ve bütün Türkiye sevdalılarına teşekkür ederiz.

Devamını Oku »

Akademik Zam ve Gelişme Güçlüğü Ödeneği

Bayburt Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Birlik Eğitim Sen Bayburt İl Temsilcisi Baturay Erdal, 2014 Aralık ayı ile birlikte maaşlara yansıtılacak akademik zammın; bir çok üniversite öğretim elemanları tarafından yıl sonu 13/03/1995 tarih ve 95/6509 sayılı karar gereğince sonlandırılacak olan gelişme güçlüğü tazminatından dolayı anlamsızlaşacağını ifade etti.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama