BU DA MI ÇÖZÜM SÜRECİNİN BİR ÜRÜNÜ?

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

mahsun-korkmaz-heykel-4-600x320

 

Soyu nezhebi belli olmayan, tek niteliği Mehmetçik’e ilk kurşunu sıkan canlı varlık olma özelliğini taşıyan bir adamın heykeli dikiliyor ve nihayet Diyarbakır Valiliğinin talimatıyla yıktırılıyor.

Kim bu adam:

“Mahsum Korkmaz diğer adıyla Agit’nın ilk komutanıdır.28 Mart 1986 yılında Mahsum Korkmaz; 24 kişilik grup ile keşif amacıyla gittikleri Gabar Dağı’nda, Türk ordusu tarafından operasyon yapılmış çıkan kargaşadan faydalanan ve Abdullah Öcalan’ın suikast için gönderdiği tetikçi tarafından alnından vurularak öldürülmüştür. PKK’nın üslendiği Bekaa Vadisinde  bir kampa ismi verilmiştir. PKK’nın 1980-90 yıllarında, Lübnan’da bulunan ana askeri kampı Mahsum Korkmaz Akademisi adını Mahsum Korkmaz’dan almıştır.”

Velhasılı katışıksız bir naşeref şahsiyettir. Dört bir tarafını aziz kanlarıyla sulamış vatan evlatlarımıza ihanettir bu adamın heykeli.

Aslında daha da acısı bir zamanlar bunu tasavvur dahi edemeyen bu zihniyet, artık fiile dönük bir alan yakalamış ve bunu kindarca kullanmaktadır.

Yapılan bu mide bulandırıcı hadiseyi sendika olarak kınıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İŞİN SONU!

Görev süresi uzatılmayan okul müdürlerinin bulunduğu okulların durumları ve aynı okullarda görev yapmakta olan müdür yardımcılarının gelecekleri belirsiz. Özellikle müdür atamalarına dair yaşananlar ve iktidar sendikasının Milli Eğitim Bakanlığını ve bütün pozisyonlarını yönetme iştahı, eğitimin değersizleştirilmesinin yolunu açacaktır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama