Birlik Eğitim-Sen 2. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

21 Aralık 2013 saat 11.00’de delegelerin katılımı ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi yerleşkesindeki Tufan Pastanesinde yapılan kahvaltı resepsiyonunun ardından sendikamız Genel Merkez binasında 2. Olağan Genel Kurul toplantısının 1. Oturumu gerçekleştirildi..

kongre-1

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilcisi Metin ATA’ nın sunumu ile ilk oturuma saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlandıktan sonra Divan Başkanlığının arz edilmesinin ardından yapılan açık oylama ile Divan Teşekkül ettirildi. Kongre’ye dair gönderilen telgrafların okunmasından sonra konuşmalarını yapmak üzere Genel Başkan Murat KARATAŞ, Genel Sekreter Fatih YALÇIN, Birlik Eğitim-Sen Konya İl Temsilcisi Nedim DENİZLİ ve Gaziantep İl Temsilcisi Hızır Ahmet GÜL  söz aldılar. Konuşmaların tamamlanması ile birlikte sendika faaliyet raporu Divan Başkanlığı tarafından delegelere okundu. Tüzük maddelerine dair değişikliklerin ve önergelerin değerlendirildiği 1. gün çalışmaları oylamaların ardından tamamlandı..

ZOE_0012

22 Aralık 2013 saat 10.30’da 2.gün çalışmaları kapsamında zorunlu organların seçimine geçildi. Seçim sonrasında Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurullarına seçilen üyeleri temsilen Genel Başkan Murat KARATAŞ  katılan delegasyona teşekkür ederek, samimi olmayı, şeffaf olmayı, sivil olmayı, milli olmayı, dik durmayı, layık olmayı malik olmanın ötesinde anlamlandırarak “Önce Liyakat Sonra Hak” iradesinin devam ettirileceğinin altını çizdi..

IMG_5443

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Davacıydık, Kazandık!

DAVANIN ÖZETİ : Erzurum ili, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nde beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapan davacının, uzman öğretmenlik unvanı verilmesi talebiyle yaptığı başvurusunun reddine ilişkin 21.03.2012 gün ve 10213 sayılı davalı idare işleminin;

Devamını Oku »

Her Dem Besmele

İşte başlıyoruz. Yeniden, yürekle, cesaretle, besmele ile, memleketimize ve milletimize olan bağlılığımız ile, dupduru bir özlemle, geleceğin Türkiye’si için azimle, kararlılıkla, nezaketle, nemelazımdan uzak başlıyoruz. Yeniden mücadele, yeniden ve her defasında eğitim diyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama