Birlik Eğitim-Sen 2. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

21 Aralık 2013 saat 11.00’de delegelerin katılımı ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi yerleşkesindeki Tufan Pastanesinde yapılan kahvaltı resepsiyonunun ardından sendikamız Genel Merkez binasında 2. Olağan Genel Kurul toplantısının 1. Oturumu gerçekleştirildi..

kongre-1

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilcisi Metin ATA’ nın sunumu ile ilk oturuma saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlandıktan sonra Divan Başkanlığının arz edilmesinin ardından yapılan açık oylama ile Divan Teşekkül ettirildi. Kongre’ye dair gönderilen telgrafların okunmasından sonra konuşmalarını yapmak üzere Genel Başkan Murat KARATAŞ, Genel Sekreter Fatih YALÇIN, Birlik Eğitim-Sen Konya İl Temsilcisi Nedim DENİZLİ ve Gaziantep İl Temsilcisi Hızır Ahmet GÜL  söz aldılar. Konuşmaların tamamlanması ile birlikte sendika faaliyet raporu Divan Başkanlığı tarafından delegelere okundu. Tüzük maddelerine dair değişikliklerin ve önergelerin değerlendirildiği 1. gün çalışmaları oylamaların ardından tamamlandı..

ZOE_0012

22 Aralık 2013 saat 10.30’da 2.gün çalışmaları kapsamında zorunlu organların seçimine geçildi. Seçim sonrasında Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurullarına seçilen üyeleri temsilen Genel Başkan Murat KARATAŞ  katılan delegasyona teşekkür ederek, samimi olmayı, şeffaf olmayı, sivil olmayı, milli olmayı, dik durmayı, layık olmayı malik olmanın ötesinde anlamlandırarak “Önce Liyakat Sonra Hak” iradesinin devam ettirileceğinin altını çizdi..

IMG_5443

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP