Yola Çık, Yoldan Çıkma Ziyaretlerimizde Görürüz ki Yol Açık….

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

Sendikamız Genel Başkanı Dr. Murat Karataş, beraberinde Trabzon İl Temsilcisi Sayın Selim Kul, Sayın Fuat Aydın ve Cihan Koçak ile birlikte, Rize Mahmut Celalettin Ökten Ortaokuluna bir ziyaret gerçekleştirdi. Okul Müdür Yardımcısı Sayın Hasan Ekşioğlu’nun misafirperverliğinde gerçekleşen etkinlikte üyelerimiz ve eğitime emek hasreden kardeşlerimizle dertleşen, sendikacılığın temel ilkeleri konusunda düşüncelerini paylaşan Karataş, sendikamız Rize İl temsilcisi olarak yetkilendirilmesi münasebeti ile Türkçe Öğretmeni Sayın Yavuz Sultan Çepni’yi tebrik ederek, çalışmalarında kolaylık ve başarı diledi. Rize dönüşü önce Of İhsan Karadeniz Ortaokulunda Okul Müdürü Sayın Engin Bülbül ve öğretmenlerimizle sonra da Yomra Merkez Ortaokulundaki arkadaşlarımızla bir araya gelen Genel Başkan Karataş, öğretmenliğe sevdalı olanların öğrencilerine aktaracak nice cümlesi olduğuna işaret etti. Karataş, istikbalin köklerden aldığımız ilhamla yükseleceğini, bir ayağını değerlerine yaslamış gençliğimizin, sanatla, sporla hemhal olmuş öğrencilerimizin, durumdan vazife çıkararak sorumluluk alan öğretmenlerimizin omuzlarında taşınacağının altını çizdi.Her üç okulda da sosyal sendikacılık adına attığımız adımların çalışma arkadaşlarımız tarafından kıymetlendirilmesi üyelerimiz adına bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Ziyaretler fotoğraf çekimleri ile nihayetlendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

Toplu Sözleşme Görüşmeleri 1 Ağustos’ta Başlıyor

2014 ve 2015 yıllarında geçerli olmak üzere yapılacak olan toplu sözleşme görüşmeleri 1 Ağustosta başlayacak. Maaş zamları, kadro sorunları ve özlük hakları gibi bir çok konunun masaya yatırılacağı toplu sözleşme görüşmelerine Memur-Sen, Kamu-Sen ve KESK konfederasyonları katılacak.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama