Yeniden Bir Cemre Gibi Düşmek Toprağa…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Önce Liyakat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rehavetin tavan yaptığı, dinlenmekten yorulduğumuz uzun ve bunaltıcı, birazda meşrepte makullerimiz olmasından ötürü kabul edilebilir tatilin sonuna geldik çok şükür. Meylülrahat yani rahata meyletme ya da tembellik üzerimizden erken atılır inşallah. Erken atılır çünkü köklerinden aldığı tarihi sorumlulukla, geleceği taşıyacak bir güce sahip olmasını arzu ettiğimiz Türk Medeniyetinin izleri nesillerinin ilim ve fende ve dahi milli mektepte emek hasretmesine bağlıdır. Peygamber Efendimiz yorulduğunuzda başkaca bir işle meşgul olarak dinlenmeyi tavsiye ediyor. Ki bu bizim için hem yaradılışımızın icabı hem de sorumluluğumuzdur. Çocuklarımız bugün kızsa da söylediklerimize yarın anlayacaklardır. Ancak yarın anlamaları değil bugün idrak etmelerine ihtiyaç vardır. Artık yanı başımıza kadar yanaşan ve bize, kardeşliğimize kem gözle bakan, düşmanlık besleyenlere karşı birlikte olduğumuzu, çağın fitnesine ortak olmayacağımızı haykırmak vaktidir. Dünyanın en pahalı coğrafyasında olduğumuzu unutmayarak çalışma vaktidir. Allah’a yakarma vaktidir.

Birlik Eğitim Sen ailesi olarak Eğitim- Öğretim döneminin bütün meslektaşlarımıza, yüreği eğitimle çarpan bütün gönüllere, öğrencilere, velilere, yöneticilere hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

Suriye Vatandaşlarına Kimyasal Saldırı!

Suriye’de gerçekleşen kimyasal saldırı sonucu haber kaynaklarının bildirdiği sayılara göre 1300 Suriye vatandaşı hayatını kaybetti. Çocuk, yaşlı, kadın, erkek demeden katliam yapan Esad Rejmini kınıyoruz.

Devamını Oku »

Hoş Geldin Onbir Ayın Sultanı

Onbir ayın sultanı, Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının İslam alemine huzur, mutluluk, bereket ve sağlık getirmesini Yüce Allah (c.c)’tan diler, bütün Müslümanların Ramazan Ayını kutlarız.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama