Uygur Türkleri Bir An Önce Ülkemize Kabul Edilmeli

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

142760

 

Dünya üzerinde Türk’e bitmek bilmeyen zulmün son adresi Uygur Türkleri…

Çin Devletinin umarsızca katlettiği Uygur Türkleri gün be gün şiddeti artan zulümlere maruz kalıyor. Çin mezalimden kaçan Uygur Türkleri ya ülkeden kaçmaya çalışıyor ya da ormanlık alanlarda yaşam mücadelesi veriyor. Bunu fırsat bilenler ise Uygur Türklerinin yerlerini parayla Çin’e satıyor.

Zulümden kaçıp ülkemize sığınmak isteyen 6000 Uygur Türkü olduğu ifade edildi. Uygurlar kaçmaktan başka çareleri olmadığını, geri dönerlerse ölümle yüzleşeceklerini ifade ediyorlar.

Çin ise son mezalimini internet ve cep telefonlarından yapılacak dini paylaşımlara ağır para cezası getiren düzenlemeyi kabul ederek gerçekleştirdi.

Ayrıca idamlar ve infazlar da durmuyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak Ayn El Arap’a, Suriye’ye, Irak’a açılan kapılar, bir an önce zulüm altındaki bu kardeşlerimize de açmalıdır. Bu insani bir vazifedir.

Sendika olarak, bu konuyla ilgili üzerimize düşen tüm vazifeleri gerçekleştirmek için hazır bulunduğumuzu ve bu konunun her an takipçisi olmaya devam edeceğimizi bildiririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama