Üyelerimizi Muhabbetle Selamlıyoruz

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

20160106_181151

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kağıt üye sendikacılığını, sadece benden ol sendikacılığını gayri ahlaki bulan ve üyelerinin iradesini el üstünde tutan sendikamız bir Çarşamba sohbetinde daha bir araya gelmenin, buluşmanın, muhabbetin merkezi oldu. Eğitim ve sosyal Faaliyetler içinde anlamlandırılan Kitapla Buluşma Etkinlikleri kapsamında 11. kitap çalışması olacak olan yazarı Yusuf Has Hacip’in ifadesi ile okuyana kutlu olsun ve ona yol göstersin diye ‘Kutatgu Bilig’ tanıtımı gerçekleştirildi.

20160106_193844

 

 

 

20160106_193821

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programın ikinci bölümünde 2016 yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Genel Başkan Murat KARATAŞ, eğitime emek hasredenlerin yaşadıkları problemlerden eğitim ödeneğinin bütün eğitim camiasının istifadesine sunulması, sınıf öğretmenlerinin de haftalık 15 saate kadar ders yüklerinin düzenlenmesi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavlarının engel türlerine göre çeşitlendirilmesi ve uygulamada yaşanılan aksaklıkların giderilmesi, okul güvenliklerinin tam anlamıyla farkına varılması ile akademisyenlerin doçentlik sınavı ile örselenmesinin önüne geçilmesi için doçentlik sözlü sınavının kaldırılması, yabancı dilin baraj olmaktan kademeli olarak vazgeçilmesi ile yeterlilik göstergelerinin belirlenmesi hususlarının öncelikli konuları arasında olduğunu ifade etti. Karataş ayrıca teşkilatlanma çalışmalarına hız verileceğinin altını çizdi. Farklılıklarımızın anlatılarak üyelere ulaşma gayretimiz kararlılıkla devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel Başkanımız Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Genel Başkanımız Murat KARATAŞ, Trabzon Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcılığına atanan üyemiz Sezgin USTA’yı makamında ziyaret etti.Üyemize başarı dileklerinde bulunan Karataş, yöneticilik hayatında vereceği mücadelede sabır ve kolaylık diledi.

Devamını Oku »

Genel Başkanımızdan Erzurum Ziyareti

Genel Başkanımız Murat KARATAŞ dün Erzurum’a yaptığı ziyarette Birlik Eğitim-Sen Genel Eğt. ve Sos. İş. Sekreteri İsmail DAYAPOĞLU, Erzurum İl Temsilcimiz Kenan ÖZER ve üyelerimizle bir araya geldi.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama