Unutmadık, Unutturmayacağız…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

7

 

Çoğu insan, toplum ya da devlet kendi çıkarları için yanlış yapar. Güç, servet, şöhret için yoldan çıkar. Fakat bir de kötülük için kötülük yapanlar vardır.Kötülük için kötülük yapan caniler, kötülük için kötülüğe meyletmiş ve lanetlenmiş ülkeler vardır. 26 Şubat 1992 tarihinde Dağlık Karabağ Bölgesinde yaşanan ve 613 kardeşimizin katline sebep olanların durumu böyledir. Allah o günleri bir daha azz milletimize yaşatmasın. Allah o gün yaşatılan zulmü milletimin geleceğine de unutturmasın. Rabbım, Kötülüğü kötülük için yapan cehennemliklere karşı milletimizi muhafaza eylesin .

Şeytanın dünyadaki temsilcileri gibi davranan insanlık dışı tavırları ile kötülüğü simgeleyenleri kahret Yarabbi. Aziz Milletimizi ve İslam Alemini muhafaza et Yarabbi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adalet Tecelli Etti…

Üyelerimizden Hayri BOSTAN hakkında Torul YİBO Müdürü olduğu dönemde soruşturma başlatılmış ve Gümüşhane İl Disiplin Kurulu takdiri ile 01.08.2013 tarihinde Kürtün’e sürülmüştü. İdarenin haksız olarak verdiği karara yapılan idari itiraz Bakanlıkta reddedilmişti.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama