Toplu Sözleşme Primleri ve BES Bursları

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

mum-1

BES Burs organizasyonu kapsamında müracaat eden öğrencilerimiz arasından şehit çocukları, anne-baba vefat, anne vefat, baba vefat, başarı durumları, okuyan kardeş sayısı ve gelir durumlarının en az üçünü parametre olarak değerlendirerek tespitini yaptıklarımız burs talihlileri  ile toplu sözleşme primlerini burs organizasyonumuza ulaştıran üyelerimiz ve gönüllülerimizin katkıları ölçüsünde üretilen burslarımızın öğrencilerimize düzenli olarak her ayın 15-20 arasında ulaştırılmaktadır.

Anadolu coğrafyasında yaşamanın, havasını solumanın, tarihini paylaşmanın sorumluluğunda mücadele etmenin, cemiyetçilik yapmanın bir ayrıcalık olmadığına inanan Birlik Eğitim Sendikası gücü ile mütenasip karanlıklara küfretmeyecek, bir mum yakma azmi ve dirayeti ile kamu çalışanlarının hakkını hukukunu muhafaza etme gayreti yanında, doğru bildiği yolda mücadeleden geri durmayacaktır. Birlik Eğitim -Sen garabet sendikacılığın, tayin sendikacılığının, üretim aczine düşen sendikacılığın, kutuplaştıran sendikacılığın konuşmalarına, baskılarına, ayrıştırmaları na inat olması gereken gerçek sendikacılığın vücut bulması için kararlılığını sürdürecektir.

Yaradan el açıp onu arayan, ondan dileyen bütün kullarının yardımcısı olsun. Yaradan bizleri ve gönüllerinde güzel niyet taşıyanları Türk Bayrağının altında ebed müddet yaşayacakları, dünya coğrafyasındaki bütün İslam Ümmetini korusun, muhafaza eylesin. Yar ve yardımcımız olsun. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

BES Burs Başvuru Süresi Sona Erdi

20 Ekim 2013 tarihi itibari ile BES Burs başvuruları sona ermiştir. Burs komisyonu tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda burs almaya hak kazanan öğrencilere Kasım ayı içerisinde bilgilendirme yapılacaktır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP