Bes Burs Değerlendirme Süreciyle İlgili Açıklama

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

besburs

 

Bes Burs Başvuruları 21 Ekim 2014 tarihinde sonlandırılmış ve şu an başvurular değerlendirme sürecindedir.

Başvurular değerlendirilirken baz alınan öncelikli parametreler sırasıyla;

-Şehit ve Gazi Çocuğu Olma;

-Anne, Baba Vefat;

-Okuyan Kardeş Sayısı;

-Ailenin Genel Mali Durumu

şeklinde belirlenmiştir. Başvurular titizlikle ve tarafsız olarak değerlendirilmektedir. Parametrelere göre puanlama yapılmakta ve en yüksek puanı alacak olan adaylarımıza bur hakkı verilmektedir.

Burs sonuçları Aralık ayının 1-10’u arasında, internet sitemizden sonuçlar açıklanmıştır şeklinde haber düşülerek ve bursa hak kazanan öğrencilerimizin şahısları telefonla aranarak bildirilecektir.

Bursa hak kazanan öğrencilerimizin isimleri hiç bir şekilde sanal ortamda yayınlanmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Burs miktarları ve burs alacak kişi sayısı burs gönüllülerimizin katılım ve katkılarına bağlı olarak belirlenecektir.

Yeni yapılan düzenlemelerle birlikte Facebook’dan sayfamızı beğenmemiz de burslara katkı sağlayacaktır.

Facebook adresimiz https://www.facebook.com/birlikegitim dir.

BES Burs organizasyonun katkıda bulunan Değerli Kamu Çalışanlarımıza teşekkürü borç bilmekteyiz. Bu güzel organizasyonun büyüyerek devam etmesi için sizler de gönüllü olabilirsiniz. Gönüllü olmak için formumuzu doldurmak için tıklamanız veya 0(462) 326 06 35 nolu telefondan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Katkılarınız için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama