SINAVA GEÇ KALMA HAKKI BAŞKA ADAYLARIN SINAV HAKKINA GÖLGE DÜŞÜRÜLDÜĞÜNDE BİTER.

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sınavın başladığı andan itibaren sınava öğrenci alınmaması uygulaması doğru ve elbette gecikmiş bir karardı. Bu yanlış uygulama bilinçaltında olgunlaşmakta ve üniversite sıralarında da okulu bir hafta kırma şeklinde tezahür etmekte… Birilerini bekletmek makül addedilip, zamanın milletimiz için önemi gözardı edilmekte idi. ÖSYM bir yanlışı düzeltme adına büyük bir adım atmak istedi …
Lakin
Alınan sınav ücretlerinden bütün öğrencilerine ve velilerine bilgi mesajları gönderilerek sistemdeki değişiklik iletilmeli idi.
Kamu spotları ve benzeri yöntemlerle zihinlerdeki sorular daha uzun bir bilgilendirmeyle cevaba kavuşturulmalı idi…
Buna rağmen
Sınavdan on beş dakika önce kapıların kapatılması ki hangi sınav binasında öğrenci bu sürede sınav salonuna varamaz.
her durumda yanlış oldu
Binada olup sınav salonunda olmayanı sınav sonuna kadar binada tutmak da son derece büyük güvenlik problemlerine sebep olacaktır.
Önümüzde evlatlarımızı bekleyen üniversiteye yerleştirme sınavları öncesi konunun dikkatle değerlendirilmesi, yeni mağduriyetlerin önüne geçilmesini bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama