28 Şubatçılardan Farkınız Kalmadı!

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

28 Şubatçılar

Aldığınız, söylediğiniz, durduğunuz, düşündüğünüz her basitliğin bir bedeli olacaktır. Her tehdidiniz, iktidardan beslenen her cümleniz size geri dönecektir. 28 Şubat geldiğinde yüreğimizde dillendirdiğimiz “keser de döner sap da döner  gün gelir hesap da döner”  vecizinin sizlere de söylenebilecek hale gelmesinin tek sorumlusu sizsiniz.

Biz layık olmanın hak sahibi olmada ehemmiyetini vizyon kabul ederek, milletvekillerinize, il başkanlarınıza, ilçe başkanlarınıza ve sendikacılığı baskı unsuru haline döndüren iradenize rağmen Allah’ın izniyle mücadeleden yılmayacağız.

Sayıların bir ehemmiyeti yok. Duyguları ile davranışlarını tutarsız kıldığınız her eğitimci arkadaşımızın dualarının uzağında kalacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşure Gününüz Mubarek Olsun

Allahü teâlâ, birçok duaları Aşûre günü kabul etmiştir. Hazret-i Âdem’in tevbesinin kabul olması, Hazret-i Nuh’un tufandan kurtulması, Hazret-i Yunus’un balığın karnından çıkması, Hazret-i İbrahim’in ateşte yanmaması, Hazret-i İdris’in canlı olarak göğe çıkarılması, Hazret-i Yakub’un oğlu Hazret-i Yusuf’a kavuşması, Hazret-i Yusuf’un kuyudan çıkması, Hazret-i Eyyüb’ün hastalıktan kurtulması, Hazret-i Musa’nın Kızıldeniz’i geçmesi, Hazret-i İsa’nın doğumu ve ölümden kurtulup, diri olarak göğe çıkarılması Aşûre günü oldu.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP