28 Şubatçılardan Farkınız Kalmadı!

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

28 Şubatçılar

Aldığınız, söylediğiniz, durduğunuz, düşündüğünüz her basitliğin bir bedeli olacaktır. Her tehdidiniz, iktidardan beslenen her cümleniz size geri dönecektir. 28 Şubat geldiğinde yüreğimizde dillendirdiğimiz “keser de döner sap da döner  gün gelir hesap da döner”  vecizinin sizlere de söylenebilecek hale gelmesinin tek sorumlusu sizsiniz.

Biz layık olmanın hak sahibi olmada ehemmiyetini vizyon kabul ederek, milletvekillerinize, il başkanlarınıza, ilçe başkanlarınıza ve sendikacılığı baskı unsuru haline döndüren iradenize rağmen Allah’ın izniyle mücadeleden yılmayacağız.

Sayıların bir ehemmiyeti yok. Duyguları ile davranışlarını tutarsız kıldığınız her eğitimci arkadaşımızın dualarının uzağında kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama