Proje Toplantıları Başlıyor

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Proje

Birlik Eğitim Sen olarak Milli kaynaklarımızın ülkemiz için kullanılmasını arzu ediyoruz. AB ile Çerçeve Programları kapsamında oluşturulan ortak havuza yatırdığımız her kuruşun eğitim başta olmak üzere ülkemiz sistemine döndürülmesini arzulayan ve bu gerekçe ile proje üretmeyi, proje ortaklıkları geliştirmeyi hedefleyen sendikamız, Birlik Eğitim Sen Genel Merkezinde 11 Haziran Çarşamba günü 20:00-22:00 saatleri arasında ERASMUS PLUS ve AB Projeleri üzerine sohbet söyleşi programı gerçekleştirilecektir. Bu çerçevede alanında uzman arkadaşlar ve akademisyenlerin katılımı ile gerçekleştirilecek çalışmada Birlik Eğitim Sen yönetici ve üyelerinin üretilecek projeler kapsamında yurt içi ve yurt dışı hareketliliği amaçlanmaktadır.

Birlik Eğitim Sen organizasyon yöntemlerinin değiştiği küresel dünyada proje temelli çalışmanın önemi üzerinde durmaktadır. Okullarımızda motivasyonu yüksek eğitimcilere ihtiyacın, geleceğimiz açısından son derece önemli hale geldiğinin bilincinde olan sendikamız bu amaçla üyelerimizin çalıştıkları kurumlarda proje faaliyetlerinde aktif rol almaları açısından destekleyici  ve teşvik edici faaliyetlerini de koordine etmek üzere çalışmalarını devam ettirmeyi planlamaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nice Yıllara…

Bizler seferle yükümlüyüz zaferi veren Allah’tır düsturunu benimseyen kutsal davanın hizmetkarları olarak çıktığımız yolda 04 Kasım itibariyle çok şükür birinci yılımızı geride bıraktık.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP