Proje Toplantıları Başlıyor

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Proje

Birlik Eğitim Sen olarak Milli kaynaklarımızın ülkemiz için kullanılmasını arzu ediyoruz. AB ile Çerçeve Programları kapsamında oluşturulan ortak havuza yatırdığımız her kuruşun eğitim başta olmak üzere ülkemiz sistemine döndürülmesini arzulayan ve bu gerekçe ile proje üretmeyi, proje ortaklıkları geliştirmeyi hedefleyen sendikamız, Birlik Eğitim Sen Genel Merkezinde 11 Haziran Çarşamba günü 20:00-22:00 saatleri arasında ERASMUS PLUS ve AB Projeleri üzerine sohbet söyleşi programı gerçekleştirilecektir. Bu çerçevede alanında uzman arkadaşlar ve akademisyenlerin katılımı ile gerçekleştirilecek çalışmada Birlik Eğitim Sen yönetici ve üyelerinin üretilecek projeler kapsamında yurt içi ve yurt dışı hareketliliği amaçlanmaktadır.

Birlik Eğitim Sen organizasyon yöntemlerinin değiştiği küresel dünyada proje temelli çalışmanın önemi üzerinde durmaktadır. Okullarımızda motivasyonu yüksek eğitimcilere ihtiyacın, geleceğimiz açısından son derece önemli hale geldiğinin bilincinde olan sendikamız bu amaçla üyelerimizin çalıştıkları kurumlarda proje faaliyetlerinde aktif rol almaları açısından destekleyici  ve teşvik edici faaliyetlerini de koordine etmek üzere çalışmalarını devam ettirmeyi planlamaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sırada Stajyer Öğretmenler mi Var?

Bizler eğitim camiası olarak Milli Eğitim Bakanlığının almış olduğu mülakat ve performans değerlendirmesi kararını AŞAĞILAYICI buluyor ve Sayın Başbakan Davutoğlu’nun LİYAKAT açıklamasıyla uzaktan yakından alakası olmadığını vurgulamak istiyoruz. Yapılan bu yanlıştan bir an önce dönülmesini, bunun yerine kaliteli öğretmen yetiştirme adına, öğretmen yetiştirme sisteminin gözden geçirilerek düzenlenmesini talep ediyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP