Özdil’deki Eğitim Sevdalılarına Teşekkür Ediyoruz.

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

20150403_112237

Sendikamız üyeleri ile buluşabilme adına okul ziyaretlerini sürdüren Genel Başkan Murat KARATAŞ  bugün Özdil İlkokulu ve Ortaokulu programlarını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Üyesi Fatih KUL’unda katıldığı program öğretmenler odasında gerçekleşen ziyarette Genel Başkan, eğitimci arkadaşlarımızın okul ve sisteme yönelik düşüncelerini dinledi. Daha sonra düşüncelerini ifade eden KARATAŞ, son dönemde sistemin değişmekten yorulduğunu, ülkemiz sathında bir çok eğitimciyi örselediğini ifade ederek ancak asıl bugün henüz göremediğimiz problem  evlatlarımızın bu değişim karşısında maruz kaldıkları farklılıklardır. Ve bunlar en az yirmi yıl sonra, yani evlatlarımız devletin bekası için çalışacakları döneme geldiklerinde çok daha net görülecektir. Temennimiz elbette Türk Milletinin davasının büyüklüğüne yakışır nesil yetiştirmek olmalıdır. Milli eğitim kalbin eğitildiği yer olmalıdır. Ruhun doyduğu yer olmalıdır. Biz bu konunun gözden kaçırıldığını düşünmekteyiz.

20150403_110457

 

Daha sonra Özdil İmam Hatip Ortaokulunda da incelemelerde bulunan Genel Başkan ve çalışma arkadaşları burada Okul Müdürü Mustafa CAN ile Türkiye’de Sivil Toplum Kuruluşları ve geleceklerine yönelik düşüncelerini ifade etti. Program hatıra fotoğrafları çekilerek tamamlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aliya İzzetbegoviç’i Saygı ve Rahmetle Anıyoruz

8 Ağustos 1925’te doğan, Bosna’nın yetiştirdiği ‘Bilge Kral’ İslami hassasiyetlere sahip bir aile ortamında yetişti. Lise döneminde İslami konulara ilgisi ile Meladi Muslumani (Müslüman Gençler Kulübü) adındaki bir fikir örgütüne üye olmuştu. Buraya üye olduğunda henüz 15 yaşındaydı. İslami konuların tartışıldığı fikir teatilerinin yapıldığı bu örgüt kısa süre içinde eğitim ve hayır faaliyetlerine de öncülük etmeye başlamıştı.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP