Özdil’deki Eğitim Sevdalılarına Teşekkür Ediyoruz.

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

20150403_112237

Sendikamız üyeleri ile buluşabilme adına okul ziyaretlerini sürdüren Genel Başkan Murat KARATAŞ  bugün Özdil İlkokulu ve Ortaokulu programlarını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Üyesi Fatih KUL’unda katıldığı program öğretmenler odasında gerçekleşen ziyarette Genel Başkan, eğitimci arkadaşlarımızın okul ve sisteme yönelik düşüncelerini dinledi. Daha sonra düşüncelerini ifade eden KARATAŞ, son dönemde sistemin değişmekten yorulduğunu, ülkemiz sathında bir çok eğitimciyi örselediğini ifade ederek ancak asıl bugün henüz göremediğimiz problem  evlatlarımızın bu değişim karşısında maruz kaldıkları farklılıklardır. Ve bunlar en az yirmi yıl sonra, yani evlatlarımız devletin bekası için çalışacakları döneme geldiklerinde çok daha net görülecektir. Temennimiz elbette Türk Milletinin davasının büyüklüğüne yakışır nesil yetiştirmek olmalıdır. Milli eğitim kalbin eğitildiği yer olmalıdır. Ruhun doyduğu yer olmalıdır. Biz bu konunun gözden kaçırıldığını düşünmekteyiz.

20150403_110457

 

Daha sonra Özdil İmam Hatip Ortaokulunda da incelemelerde bulunan Genel Başkan ve çalışma arkadaşları burada Okul Müdürü Mustafa CAN ile Türkiye’de Sivil Toplum Kuruluşları ve geleceklerine yönelik düşüncelerini ifade etti. Program hatıra fotoğrafları çekilerek tamamlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama