Mart Soğuğu Yakıyor…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

logo tasarım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bugün şahadetinin 7.yılında dualarla yad ettiğimiz merhum Muhsin YAZICIOĞLU’NU, ömrünü İslam’a ve Türk Milletine adamış özel bir vatanperveri anarken cevapsız kalan soruların biriktirdiği öfke ile bizleri bu aczi yete teslim eden iradeyi Allah’a havale ediyorum. Onu sevenlerin mağlup olduğu sürecin, basiretsizlerini, Rahmetli YAZICIOĞLU’nun üzerinden pozisyon kazanma sevdasına düşen idrak fukaralarını, mirasına layıkıyla sahip çıkamayan menfaatperestleri Allah’a havale ediyorum. Vakfında, derneğinde, adıyla, izzetiyle, şerefiyle onun iradesine aykırı ne yapılıyorsa yapanları Allah’a havale ediyorum. 2009 yılının Mart ayında yaşanan ve yüreklerimizi yakan, kıymetli yol arkadaşları ile birlikte Muhsin YAZICIOĞLU’nu şehit eden olayın aydınlatılması için zaman içerisinde söz söyleyip sözleri ile birlikte karın altında kalanları Allaha Havale ediyorum.
Rabbim bizlere acısın ve şüphelerin gölgesinden bizleri kurtarsın. Yüreği burulan beklentisiz seven ve üzülenleri de Rabbime emanet ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gerçekten Her Üye Üyelikten SERBESTÇE Çekilebiliyor Mu?

Sendika manipülatörleri baskı, korkutma, yıldırma ile diğer sendikalara üye olanların iradelerine ipotek koyuyorlar. Bu zatlar tehditkâr ve ne olduğu belirsiz tekliflerle öğretmenlerin ve okul müdürlerinin duygularıyla, davranışlarını çeliştirerek insaf ve vicdana sığmayan hareketlere müracaat ediyorlar.

Devamını Oku »
HABERLER
Birliksen

Mehmet Akif’i Anıyoruz

Güçlü bir şair olduğu kadar toplumun geleceği üzerinde derin analizler yapabilen aydın insan olan Mehmet Akif Ersoy, benzersiz bir kahramanlık ve vatanseverlik destanı olan İstiklal Marşı’mızla milletimizin gönlünde seçkin bir yer almıştır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP