“HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR” (Hz. Muhammed S.A.V.)

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

Sisi darbe yönetiminin haksız hukuksuz sözde yargılamaları 9 canı daha aldı. Sisi rejimi bu zamana kadar yaptığı sözde yargılamalarla 165 masum insanı idam etmiş ve sözde insan hakları savunucuları ve huzur dağıtıcılar bu zulme karşı kör sağır ve dilsizi oynamaya devam etmişlerdir. Bizler ecdadımızdan aldığımız terbiye ve ahlak ile birlikte, dinimizin kazandırdığı faziletle birlikte üstad Mehmet Akif ERSOY’un
Adam aldırma geç git! Diyemem aldırırım.
Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!
Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu….
Dizelerinde dediği gibi, Filistin’de, Arakan’da, Yemen’de, Suriye’de katledilen idam edilen tüm Müslüman kardeşlerimiz için haykırmaya ve tüm Müslüman alemini bu zulme karşı birlik ve beraberlik içinde olmaya davet ediyoruz. Sisi ve destekçilerini kınıyor ve lanetliyoruz. Mısır’da idam edilen kardeşlerimize Allah’ tan rahmet, ailelerine ve bütün İslam ümmetine başsağlığı diliyoruz.
Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün, şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır. (Hz. Ali)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

BES’e yüzde 25 devlet katkısı

1 Ocak’ta uygulamaya giren yasa ile vergi mükellefi olsun ya da olmasın 18 yaşını aşanlar BES yaptırabiliyor. Sistem, birikimleri bulunanlara da yüzde 25 devlet katkısı sunuyor.

Devamını Oku »

Aşure Gününüz Mubarek Olsun

Allahü teâlâ, birçok duaları Aşûre günü kabul etmiştir. Hazret-i Âdem’in tevbesinin kabul olması, Hazret-i Nuh’un tufandan kurtulması, Hazret-i Yunus’un balığın karnından çıkması, Hazret-i İbrahim’in ateşte yanmaması, Hazret-i İdris’in canlı olarak göğe çıkarılması, Hazret-i Yakub’un oğlu Hazret-i Yusuf’a kavuşması, Hazret-i Yusuf’un kuyudan çıkması, Hazret-i Eyyüb’ün hastalıktan kurtulması, Hazret-i Musa’nın Kızıldeniz’i geçmesi, Hazret-i İsa’nın doğumu ve ölümden kurtulup, diri olarak göğe çıkarılması Aşûre günü oldu.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP