Maarifte idari hizmetler ve yardımcı hizmetler

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Maarifte idari hizmetler ve yardımcı hizmetler kadrolarında meslek hayatını devam ettiren kamu çalışanlarının beklentilerinin ve karşılaştıkları problemlerin çözümüne yönelik, Birlik Eğitim Sendikası olarak yapılabileceklerin konuşulduğu çevrimiçi toplantı, Erzurum, Hatay, Konya, Trabzon, Gaziantep illerinden üyelerimizin katılımları ile gerçekleştirilmiştir. 4B statüsünde çalışmakta olup ek-ödeme, yer değiştirme, kariyer ve emeklilik gibi temel konularda mağdur olan çalışanların durumlarının yanında, eğitim hazırlık ödeneğinin farklı bir alt başlıkla bütün eğitim çalışanlarına ödenmesi, görevde yükselme sınavları ile çalışanların motivasyonu değerlendirilmiş. Diğer taraftan özellikle büyükşehirlerde toplu taşıma ve yemek hizmetleri konusunda çalışanlarımızın yaşadıkları mağduriyetin ortadan kaldırılması ve engelli kadroları ile ilgili acil düzenleme yapılarak yardımcı hizmetler sınıfına atanabilen çalışanların yeni engellemelere maruz bırakılmamaları konusunda verimli bir toplantı yapılmış, sendika olarak sahip olunan sorumluluğun gereği için raporlama sonrasında yapılacaklar planlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KÖŞE YAZARLARI
Birliksen

Demelerle Geçen Ömür

Demelerle geçirilecek bir ömre sahip değiliz. 30 sene desen, söylesen, konuşsan başkalarının mutfağında planlananla bir sonuca varamazsın. Bizden istenen de zaten budur.O da  konuşmak. Ya da kanal kanal konuşanları, sitelerde yazılanları, ağza alınmayacak edep yoksunu ifadeleri takip etmek.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama