Konya’da Okul Ziyaretleri Hız Kesmeden

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Konya İl Temsilciliği Ziyaretleri

 

Konya il temsilcisi Nedim DENİZLİ ve genel sereter Mustafa KARTAL üyelerimiz Adile Hanım,Özlem Hanım ve Ahmet ARICI’yı okullarında ziyaret ettiler. DENİZLİ Eğitimin sorunlarına değinerek son zamanlarda toplumda meydana gelen şiddet ve aklaksız olayların artmasında eğitimin ve okulların işlevini tam olarak yerine getimemesininde etkisi olduğunu söyledi.okullarda öğretimden çok eğitime ônem verilmesinin ve öğretmen niteliğinin arttırılmasının gelecekte meydana gelebilecek istenmeyen davranışları engelleyeceğini belirtti.

IMG_20150319_162117

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Genel Başkan’dan Yeni Yıl Mesajı

2013 yılı ile birlikte birliğimizin, bizliğimizin, kimliğimizin gereği bir anlayışla “önce liyakat sonra hak” düşüncesinin hakim olacağına dair inancımızla bütün eğitim çalışanlarının, üyelerimizin, bütün memleket sevdalılarının, bütün mazlumların kazasız, belasız bir 365 gün geçirmelerini temenni ediyoruz.

Devamını Oku »

Çin Müslümanlara zalimce davranıyor

Çin’in Doğu Türkistan’daki Müslümanlara uyguladığı zulümler giderek artıyor. Çin yönetimi Doğu Türkistan’da, 22 imama 5 ile 16 yıl arasında değişen hapis cezaları verdi. Geçtiğimiz günlerde de 12 Uygur’u idam eden Çin yönetiminin, Müslümanları terörist gibi gösterip batıda kamuoyu oluşturmaya çalışıldığı belirtildi.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP