Kıymetli Kardeşim

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Kıymetli kardeşim;
Mübarek üç aylar helalleşmemize, dertleşmemize, Müslüman ahkamına uygun yaşamamıza vesile olsun. Mevlana bir bakraçtan bahseder. Rabbimin rahmeti ve bereketinden bakraç bakraç toplamamıza vesile olsun. Kırım’da, Filistin’de, Doğu Türkistan’da ve daha birçok İslam diyarında, Türklük nişanında ettikleri zulm ile abad olduklarını zanneden üç belanın, Amerikanın, Kızıl Rusyanın, Kızıl Çinin, def olup gitmesine vesile olsun. Ne zaman kopacağını bilmediğimiz ömür ipinin bir gün bizim için de okunacak sela ile nihayetleneceğinin şuurunda ebedi saadeti kazanmak adına mücadeleden geri durmamamıza vesile olsun. Tembelliklerimizi bir kenara iterek ayağa kalkmamıza, hangi işle meşgul isek helal dairesinde en iyisini yapmamıza vesile olsun.
Rabbim, bizleri sıhhat ve afiyet içinde on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerife kavuştursun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modern Köleliğe Hayır – MEB TASARISINI KABUL ETMİYORUZ

Birlik Eğitim-Sen olarak sağduyulu davranılması gerektiğini söylüyor, çözdüğünden çok sorun üretecek MEB tasarısının yeniden bütün paydaşların düşünceleri ile değerlendirilmesini ifade ediyor, inatla atılan her adımın Türk Milletine bedel ödettiğini haykırıyoruz.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama