Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörüne Hayırlı Olsun Ziyareti

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Birlik Eğitim Sen Genel Başkanı Dr. Murat KARATAŞ, beraberinde Denetleme Kurulu Başkanı Mahsum BAKIR, KTÜ’deki üyelerimizi temsilen Öğr.Gör. Ramazan İNAL, Öğr.Gör. Abdurrezak AKYOL, Prof.Dr. Ahmet YAŞAR ve Muhittin AKDENİZ ile birlikte Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI’yı makamında ziyaret etti.

Duygu ve düşüncelerin karşılıklı ifade edildiği görüşme sonrasında bir sivil toplum kuruluşu olarak KTÜ’nün her alanda gelişimine katkı sunmak üzere sorumluluk alabileceklerini ifade eden Genel Başkan KARATAŞ, beraberindeki heyetle, Sayın Rektörümüze göstermiş olduğu misafirperverliklerinden dolayı teşekkür edip, yeni dönemde kendisine ve ekibine başarılar diledi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

2013-2014 Öğretim Yılı Üniversite Kayıt Tarihleri Yeniden Belirlendi

ÖSYM’nin yaptığı duyuruya göre; 2013 Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçlarının ÖSYM tarafından kısa sürede açıklanması nedeniyle 12-20 Ağustos 2013 olarak belirlenen 2013-2014 Öğretim Yılı Yükseköğretim Programlarına Kayıt Tarihleri, Yükseköğretim Yürütme Kurulu’nun kararıyla 2-6 Eylül 2013 olarak yeniden belirlenmiştir.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP