Hoş Bir Seda Bırakmaktır Gayemiz….

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Ne çok hikayenin doğmasına vesile oldu Çarşamba akşamları….Volkan hızında geçenler, Koray gibi hareket ve heyecanı eksik etmeyenler….Ahmetler, Mustafalar….Mahallinde doyumsuz sohbetler… Afganlar, Suriye’den gelip çorbanın tadına bakanlar… Ve mütebessim bir kıymetin, Cuma’nın vedasında bir araya geldik buluşma akşamımızda. Biliyor ve inanıyoruz ki; Yola çıkacak ve sahip olduğu değerleri yaşadığı sürece yoldan çıkmayacak….

Diğer taraftan, sukutuhayale uğratan siyaset sendikacılığının çöküşüne karşın Birlik Eğitim Sen olarak kararlı duruşumuz üyelik iradesini bizlere emanet eden arkadaşlarımızın desteği ile büyüyerek devam ediyor… Bu vesile ile Arsin Halk Eğitim Müdürü Sayın İsmail Kahraman ve Müdür Yardımcısı Sayın Hasan Çelik hocalarımıza teşekkür ediyor, üyeliklerinin hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adalet Tecelli Etti…

Üyelerimizden Hayri BOSTAN hakkında Torul YİBO Müdürü olduğu dönemde soruşturma başlatılmış ve Gümüşhane İl Disiplin Kurulu takdiri ile 01.08.2013 tarihinde Kürtün’e sürülmüştü. İdarenin haksız olarak verdiği karara yapılan idari itiraz Bakanlıkta reddedilmişti.

Devamını Oku »

BES Burs Başvuruları Başlamıştır.

2014 Yılı BES Burs Başvurularımız 02.10.2014 İtibari İle Başlamıştır.

Başvuru sürecinin hızlı ilerlemesi için lütfen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak giriniz. Burs ile ilgili detaylı açıklamalar aşağıda yönergemizde belirtilmiştir. Tüm soru ve sorunlarınız için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Son Başvuru Tarihi 21.10.2014’tür.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP