Göklerin ve Yerin Orduları Allah’ındır

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Kötülük girdabından geçmeyi ustalık sayan Siyonistler! helakı hak eden bir kavim olma iddiasının dün olduğu gibi bugün de kölesi oluyor, 21.yy’da insanın nasıl alçalabileceğinin en açık örneklerini sergiliyor. Filistin devletini ortadan kaldırmayı, toprakları üzerinde tepinmeyi hak gören İsrail ‘arz-ı mevut’ sapkınlığına teşne olmuş, bütün dünyanın gözleri önünde soykırım yapıyor. Gözünü bürüdüğü kanla, Nil’den Fırat’a kurduğu düşlerin kendi felaketi olacağını göremeyen bu azgınlar topluluğu, topla, tüfekle, uçakla ve daha nice askeri ekipmanla galip gelinebilecegini zannediyor. Korkuları ile dağları bekleyen bu acizler, bir yandan kıyametine koşuyor bir yandan da kendine benzettiklerini peşinde sürükleyerek şeytanın vekilliğini yapıyor.

Apaçık bir şekilde biliyor ve inanıyoruz ki;

Hak gelecek batıl zail olacak, şeytan açık bir şekilde kaybedecek, şeytanın oyuncağı olanlar topyekûn mağlup olacak.

Bize düşen bu hakikat perdesinin bizlere yüklediği sorumluluğun farkına varmak ve uyumamaktır. Devletimize düşen süreci sabırla ve maharetle yönetmek, çağa damga vurmaktır.

Göklerin ve yerin orduları Allah’ındır. Allah, hakkıyla bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir. (Fetih-7)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama