Göklerin ve Yerin Orduları Allah’ındır

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Kötülük girdabından geçmeyi ustalık sayan Siyonistler! helakı hak eden bir kavim olma iddiasının dün olduğu gibi bugün de kölesi oluyor, 21.yy’da insanın nasıl alçalabileceğinin en açık örneklerini sergiliyor. Filistin devletini ortadan kaldırmayı, toprakları üzerinde tepinmeyi hak gören İsrail ‘arz-ı mevut’ sapkınlığına teşne olmuş, bütün dünyanın gözleri önünde soykırım yapıyor. Gözünü bürüdüğü kanla, Nil’den Fırat’a kurduğu düşlerin kendi felaketi olacağını göremeyen bu azgınlar topluluğu, topla, tüfekle, uçakla ve daha nice askeri ekipmanla galip gelinebilecegini zannediyor. Korkuları ile dağları bekleyen bu acizler, bir yandan kıyametine koşuyor bir yandan da kendine benzettiklerini peşinde sürükleyerek şeytanın vekilliğini yapıyor.

Apaçık bir şekilde biliyor ve inanıyoruz ki;

Hak gelecek batıl zail olacak, şeytan açık bir şekilde kaybedecek, şeytanın oyuncağı olanlar topyekûn mağlup olacak.

Bize düşen bu hakikat perdesinin bizlere yüklediği sorumluluğun farkına varmak ve uyumamaktır. Devletimize düşen süreci sabırla ve maharetle yönetmek, çağa damga vurmaktır.

Göklerin ve yerin orduları Allah’ındır. Allah, hakkıyla bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir. (Fetih-7)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel Başkanımızdan Erzurum Ziyareti

Genel Başkanımız Murat KARATAŞ dün Erzurum’a yaptığı ziyarette Birlik Eğitim-Sen Genel Eğt. ve Sos. İş. Sekreteri İsmail DAYAPOĞLU, Erzurum İl Temsilcimiz Kenan ÖZER ve üyelerimizle bir araya geldi.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP