Genel Başkandan Ziyaret

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Sürmene Ticaret

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Yönetim Kurulu üyeleri ile Sürmene ilçesine giden Sendikamız Genel Başkanı Murat KARATAŞ, burada Sürmene Ticaret Lisesi Müdür Yardımcılığı görevine atanan Okan SEYDİOĞLU’nu da makamında ziyaret etti. KARATAŞ, ziyaretinde kardeşlik hukukunun toplum nazarında makes bulan ve bundan da hicap duyulan sendikacılığın çok üstünde olduğunu ifade ederek, olması gereken hakikatin aslında çok kolay ve anlaşılabilir olduğunu söyledi. KARATAŞ, kim ne derse desin bir çalışanını ister memur ister işçi göz ardı eden, bütün çalışanlarını göz ardı eder. Onun için bugün devleti idare edenlerin sorumluluğu çok büyüktür, vebali çok büyüktür ve layık olunduğunda mükâfatı da çok büyük olduğunu söyleyerek sendikacılığın da iktidara rağmen yapılası bir şey olduğunun altını çizdi. Ziyaretten sonra basın çalışanlarına açıklamalarda bulunan KARATAŞ dershanelerle ilgili gündemin meşguliyetinin, basının bölünmüşlüğünün bize yakışan vakarı temsil etmediğine değinerek azınlık okullarının Türk vatandaşlarına açılmasına yönelik çalışmaların sendikamız tarafından takipçisi olunacağının altını çizdi. Daha sonra beraberinde Birlik Eğitim-Sen Yönetim Kurulu üyesi Muhittin Akdeniz ve sendikamız üyesi Yrd. Doç.Dr Oktay YILDIZ ile KTU Maçka Meslek Yüksekokulu müdürlüğüne atanan Prof.Dr. Erkol Demirci’yi makamında ziyaret ederek başarı temenni etti.

 

Maçka Ziyaret

Yöneticiliğin olmazsa olmazının adalet olduğuna işaret eden KARATAŞ, iş sana yapılmasını istemediğini başkasına yapmama gayretidir. Adaletle hükmedildiği ve çalışanına ayrım gözetmeksizin sahip olunduğu sürece kurumsal başarının geleceğine inancın tam olduğunu ifade eden Genel Başkan sohbet tadında gerçekleşen ziyarette öğretim elemanlarının özlükleri ile ilgili olarak da görüşlerini paylaştı. Akademisyenlerin maaşları ile ilgili herkesin malumu olan, hükümetin atmadığı adımlardan dolayı reel kaybı her geçen yıl artan, cefasına mukabil cazibesi kaybolan öğretim elemanlarının gelir ve kariyerleri arasındaki çelişkinin giderilmesinin bir zaruret olduğunun altını çizen Karataş, maaşlara yönelik radikal bir düzenleme beklediklerini, bu düzenlemeyi doçent ve profesörler dışındaki akademisyenlerin ise 10 yıldan fazla süredir beklediğini ifade etti. Ve zaruret haline gelen bu artışın hiçbir gruba mal edilemeyeceğini, reklam hazırlığında olanların geçmiş on yılın hesabını izah etmek zorunda olduklarını söyleyen KARATAŞ biz layık olma mücadelemizi sürdüreceğiz. Layık olana hakkını vermek de hükumetin sorumluluğudur . Ziyaret,  Yüksekokul Müdürlüğüne yeni atanan Prof.Dr. Erkol Demirci Hoca ile hatıra fotoğrafı çekilerek tamamlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KÖŞE YAZARLARI
Birliksen

Hülasa Sadece Yenildik! (1)

Bizler âlemlere nizam verme sevdası ile tanıştığımız kutlu mücadelede kelimeleri ve kelimeleri maharetle cümlelerde birleştirmeyi çok sevdik ama bir türlü fark edemediğimiz manalarına ve derinliklerine yenildik. Sevdalandığımız değerler saklı bir bahçedeki misk kokuları gibi buram buram tüterdi hayatlarımızda, ödenmesi gereken bedellerine yenildik.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama