Genel Başkan Murat KARATAŞ’ın Berat Kandili Mesajı

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

 

Sözlerimizin muhataplarına tesir etmesi için hakikatine dair, hal dilinin inşa edilmiş olması beklenir. Yüksek perdeden terennüm ettiğimiz cümlelerin gölgelenmemesi ancak helalleşme hakikatine uygun niyetimiz, bilgimiz, fiillerimiz ve sorumluluklarımıza karşı ortaya koyduğumuz sadakatimizle mümkün olur. Aynı çatı altında yaşamaktan kıvanç duyduklarımızdan, hanemize ulaşmak üzere aynı kapıdan girip-çıktığımız komşularımıza, mesleki gereklerimizin neticesinde iletişim kurduklarımızdan trafikte, yolda, bahçede, parkta saygı beklediklerimize ve saygı göstermek durumunda olduklarımıza kadar her muhatabımıza selam olsun. Ey sonsuz ikram sahibi Allah’ım sensin yaratan bizleri Sensin yaratan virüsleri Sensin yaratan canlı, cansız her şeyi Gafil olduk affeyle Günahkâr olduk bağışla Mahkûm olduk bağışla Mağlup olduk. Yendik sandık mağlup olduk yenildik sandık, mağlup olduk Mutlak Galip Sensin Ya Rabbi… Umutlarımızla bizi doğrult yoluna…Hakkı Tavsiye edenlerden eyle….Sabrı tavsiye edenlerden eyle…. Beraat Kandiliniz mübarek olsun. Rabbim bizlere merhamet etsin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUYURULAR
Birliksen

Bes Burs Değerlendirme Süreciyle İlgili Açıklama

Burs sonuçları Aralık ayının 1-10’u arasında, internet sitemizden sonuçlar açıklanmıştır şeklinde haber düşülerek ve bursa hak kazanan öğrencilerimizin şahısları telefonla aranarak bildirilecektir.

Bursa hak kazanan öğrencilerimizin isimleri hiç bir şekilde sanal ortamda yayınlanmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP