Genç Meslektaşlarımız Huzursuz…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

konya

 

Konya il temsilcisi Nedim DENİZLİ ve il sekreteri Mustafa KARTAL üyemiz ve il yönetim kurulu üyesi Murat AKMAN’I okulunda ziyaret ettiler. sonrasında bir dizi okul ziyaretlerinde bulundular. ziyaret edilen okul müdürleri ve öğretmenlerle okulların ve eğitimin sorunları üzerine konuşuldu. İl temsilcisi Nedim DENİZLİ; okulların fiziki ve donanım olarak iyi durumda olduğunu, ancak eğitimin işlevselliği husunda sıkıntılar yaşadığını dile getirdi. Özellikle stajyer öğretmenlerin stajyerliğinin kaldırılmasına yönelik  getirilmeye çalışılan kriterlerin genç meslektaşlarımızı huzursuz ettiğini ve gelecekle ilgili endişeler yaşadıklarını belirtti. BİRLİK EĞİTİM SEN olarak her zaman öğretmenlerin yanında olduklarını, öğretmen niteliğinin ve bu niteliği arttırmaya yönelik çalışmaların  çok önemli olduğunu belirtti.

20150417_145647

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Birlik Eğitim-Sen 2. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı

21 Aralık 2013 saat 11.00’de delegelerin katılımı ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi yerleşkesindeki Tufan Pastanesinde yapılan kahvaltı resepsiyonunun ardından sendikamız Genel Merkez binasında 2. Olağan Genel Kurul toplantısının 1. Oturumu gerçekleştirildi.

Devamını Oku »

Nice Yıllara…

Bizler seferle yükümlüyüz zaferi veren Allah’tır düsturunu benimseyen kutsal davanın hizmetkarları olarak çıktığımız yolda 04 Kasım itibariyle çok şükür birinci yılımızı geride bıraktık.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama