Genel Başkan Gaziantep İnsiyatif Merkezini Ziyaret Etti

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

20141225_213726

Hatay Dörtyol, Gaziantep ve Kahramanmaraş ziyaretleri çerçevesinde Genel Başkan Murat KARATAŞ, Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Ahmet GÜL  ve üyelerimiz ile birlikte  Gaziantep İnsiyatif Merkezini ziyaret etti. Ziyarete ev sahipliği yapan İnsiyatif Merkezi yöneticisi ve aynı zamanda Emine Konukoğlu Ortaokulu Müdürü Mehmet Sabri Tekin ve eğitimci arkadaşlarla samimi bir sohbet gerçekleştirildi. Burada yaptığı konuşmasında Genel Başkan Murat KARATAŞ, kamu kurumlarında siyasetin kamu çalışanları adına serbest olması gerektiğini söyleyerek bu sayede sendikaların asli vazifelerini yeniden tanımlayabilecekleri bir sürecin  işleyeceğini söyledi. Konuşmasında teşkilatçılığın ve zinde durmanın önemine de değinen KARATAŞ içinde olduğumuz dönemde SATHI MÜDAFAA YOKTUR HATTI MÜDAFAA VARDIR. Çünkü zaman hatların kılcallarını kaybettiği ve duyarsızlaştığı zamandır. Zaman bütün değerler örselenirken insiyatif alma ve irade koyma zamanıdır. Samimiyetin etkin kılındığı iyi niyet temennileri ve dualarla noktalandı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Okul Servisi Sürücülerine Denetim Getirilmeli

2013-2014 eğitim-öğretim yılı öncesinde Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından okul servisi sürücülerine ve rehber personele bilgilendirme eğitimi uygulandı.Bu eğitim kapsamında sürücülerin ve rehber personelin davranış ve sorumluluklarına ilişkin bilgilendirmeler yer aldı.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama