BES Bursu İle İlgili

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

2013-2014 yılında başlatmayı hedeflediğimiz gönüllülük esasına dayalı BES(Birlik Eğitim-Sen) Burs projemiz, talepler sebebiyle daha erken faaliyet göstermeye başlamıştır. Ve 2012-2013 eğitim-öğretim yılında imkân sahibi üyelerimizin ve burs gönüllülerinin katkılarıyla faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Bu vesile ile 5 öğrencimize burs hizmeti verilmektedir.

Burs hizmetimizi daha geniş bir alana yayabilmek umudu ile birlikte bu hizmete vesile olmaktan büyük bir memnuniyet duymaktayız. Ayrıca bu projenin faaliyete geçmesinde emeği geçen tüm üyelerimize ve burs gönüllülerine de teşekkür ederiz.

2012-2013 eğitim-öğretim yılında burs projemizden yararlanmakta olan 5 öğrencimizin nüfusa kayıtlı oldukları iller ve öğrenim gördükleri okullar şu şekildedir;

Nüfusa Kayıtlı Oldukları İller                    Öğrenim Gördükleri Okullar

İstanbul                                                         Atatürk Üniversitesi /Erzurum

Gümüşhane                                                 Atatürk Üniversitesi /Erzurum

Adana                                                            Kırıkkale Üniversitesi

İzmir                                                              19 Mayıs Üniversitesi/Samsun

Kilis                                                                Lise

İstanbul’un Fethi’nin 563. Yıl Dönümü

Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) Hadisine mazhar olabilmek ve İslâm’ın Şanlı sancağını İstanbul’un burçlarında dalgalandırabilmek için Fatih Sultan Mehmed’in  liderliğinde verilen şanlı mücadelenin ve gerçekleştirilen Fethin bugün 561. yıl dönümü.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama