Bes Akademi İngilizce Kurslarına Başlıyor

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

besakademi yanlama (2)

Türkiye’de eğitimin kalitesinin geliştirilmesi, eğitim türlerinin çeşitlendirilmesi , velhasıl eğitime her durumda destek verilmesi kapsamında, adında eğitim olan kurumların günümüzde sorumluluk algısının geçmişten daha etkin olması gerektiği düşüncesi ile organize edilen BES Akademisi faaliyetlerine ilk adım atma telaş ve heyecanı içindedir. Akademik hayata “Layık makalelerle Liyakat’a” sözü ile başlayacak bir akademik derginin yanında her türlü eğitim alternatifini değerlendirecek BES Akademi üyelerimizim çocuklarına yönelik yapılabilecekler kapsamında Trabzon Şube tarafından İngilizce kursları planlanmaktadır.

Fiziki standartların önemini v e gerekliliklerin tamamlanması ile birlikte başlatılması planlanan kursların ilk ve orta okul öğrenimine yönelik iki grup olarak talep toplama dönemi Trabzon BES tarafından başlamıştır. Ayrıca Akademik ve Meslekte ilerlemenin önünde aşılması gereken engel olarak KPDS ve ÜDS ye yönelik kurs hazırlık çalışmaları da başlatılmıştır.

BES Akademi kapsamında üyelerimizin düşüncelerini de veri kabul edecek olan yönetim kurulumuz bu konuda çalışmaları destekleyecek eleştirisel her görüşe açık olup bilgi ve ileti için şube yöneticilerine paylaşımlarını yerinde yapacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP