BES BURS ORGANİZASYONUMUZ İVME KAZANARAK DEVAM ETMEKTE

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

besburs

 

Birlik Eğitim Sen önümüzdeki dönemde de BES BURS ile başlattığı eğitim gönüllülüğü çalışmalarına devam edecektir. 2013 ve 2014 yıllarında toplam burs sayımız otuz öğrenciyi bulmuştur. Eğitim dönemi içerisinde 7 ay olarak planlayıp uyguladığımız burslarımızın öğrencilere ulaştırılması sürecinde destek olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hedefimiz 2015 de en az 40 öğrencimize burs sağlamaktır.

Burs Organizasyonu bir gönüllü organizasyonudur. Sendikamız bütçesinden herhangi bir destek almamaktadır. Sendikamız bu konuda sivil insiyatif çabası ile varolduğuna inandığımız yaraya burs gönüllülerini teşvik ederek ilaç olmak arzusundadır. Bu alanda amacımız gönüllü arkadaşların çabasının, gerçek ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmasında teknik destek sağlamaktır.

Anadolu coğrafyasında yaşamanın, havasını solumanın, tarihini paylaşmanın sorumluluğunda mücadele etmenin, cemiyetçilik yapmanın bir ayrıcalık olmadığına inanan Birlik Eğitim Sendikası gücü ile mütenasip karanlıklara küfretmeyecek, bir mum yakma azmi ve dirayeti ile kamu çalışanlarının hakkını hukukunu muhafaza etme gayreti yanında, doğru bildiği yolda mücadeleden geri durmayacaktır.

Yaradan bizleri ve gönüllerinde güzel niyet taşıyanları Türk Bayrağının altında ebed müddet yaşayacakları, dünya coğrafyasındaki bütün İslam Ümmetini korusun, muhafaza eylesin. Yar ve yardımcımız olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel Başkanımız Erzurum İl Yöneticileri İle İftarda Bir Araya Geldi

Birlik Eğitim-Sen Erzurum İl Yöneticileri ile iftarda bir araya gelen birlik eğitim sen Genel Başkanı Murat Karataş Ramazan ayının vedasına hazırlandığımız bu günlerin kıymetini bilen nesillerden olma sorumluluğunda olunması gerektiğini ifade ederek Ramazan Bayramının bütün Müslümanlara huzur, sağlık, esenlik getirmesini diledi.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP