BES Burs: Burs Almaya Hak Kazanan Adaylar Belirlendi

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

burs-sonuc (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komisyonumuz, BES Burs organizasyonu kapsamında müracaat eden öğrencilerimiz arasında değerlendirmesini burs yönergesi çerçevesinde tamamlamıştır. Komisyon, şehit çocukları, anne-baba vefat, anne vefat, baba vefat, başarı durumları, okuyan kardeş sayısı ve gelir durumlarının en az dördü parametre olarak değerlendirmiş ve 805 puan üzerindeki öğrenciler ile görüşmelere başlanmış olup burs gönüllülerinin katkıları ölçüsünde çalışmalarını nihayetlendirmiştir. Yedek liste de oluşturulmuş olup, gönüllü desteği ile ilgili geri dönüş olması ya da asıl burs ön değerlendirmesi neticesinde öğrencilerin evraklarında tutarsızlık olması durumunda değerlendirilecektir.

 

Anadolu coğrafyasında yaşamanın, havasını solumanın, tarihini paylaşmanın sorumluluğunda mücadele etmenin, cemiyetçilik yapmanın bir ayrıcalık olmadığına inanan Birlik Eğitim Sendikası gücü ile mütenasip karanlıklara küfretmeyecek, bir mum yakma azmi ve dirayeti ile kamu çalışanlarının hakkını hukukunu muhafaza etme gayreti yanında, doğru bildiği yolda mücadeleden geri durmayacaktır.

Yaradan burs müracaatını yapan bütün öğrencilerimizin yardımcısı olsun. Yaradan bizleri ve gönüllerinde güzel niyet taşıyanları Türk Bayrağının altında ebed müddet yaşayacakları, dünya coğrafyasındaki bütün İslam Ümmetini korusun, muhafaza eylesin. Yar ve yardımcımız olsun. 

Kayıt sisteminden ya da öğrencilerimizin sehven işaretlemelerinden kaynaklı olarak oluşan yanlış puanlamalar komisyonumuz tarafından tekrar gözden geçirilerek düzenlenmiştir.

(Örneğin; Aday hem gelirinin 750 TL’den az olduğunu beyan ederek 340 puan almış hemde 1250-1750 TL arasında olduğunu beyan ederek 320 puan almıştır.Komisyon bu şekilde oluşan kayıtları öğrenci lehine düzenlemiş, çift kayıtları ortadan kaldırmıştır.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP