BES Burs Başvuruları Devam Ediyor…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

besburs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BES Burs Başvuruları 30Ekim 2015 tarihi son gün olmak üzere devam edecektir. Kasım ayı içerisinde sendikamız tarafından oluşturulacak komisyon değerlendirme çalışmalarına başlayacak. Sistem bursları devam eden öğrencilerimizle görüşülüp Burs Yönergesi kapsamında burslarının devamlılığını tartışıp karara bağlayacak. Ardından kontenjan kadar bu yıl müracaat eden öğrencilerimizden, puanlamaya göre belirleme çalışmalarını yürütecek ve burs adayları tespit edilecektir.

Komisyonumuz bütün hak kazanan adaylarla iletişime geçerek beyanlarına ait evrakları talep edecekler. Her hangi bir problem yaşanmaması halinde Aralık Ayı içerisinde burslar öğrencilerimizin hesaplarına yatırılmaya başlanacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Osmanlı Türkçesinin Zorunlu Ders Olmasını Destekliyoruz

Bir milleti millet yapan asli unsurları dili, dini ve kültürel ortaklığıdır. Osmanlı Türkçesinden koparılışımız, ecdadımızla olan tarihi bağlarımızı koparmış, kültürel değerlerimizden yoksun kalmış ve aidiyet duygumuzu derinden sarsmıştır.

Bir milletin gelecekte elde edeceği başarıların geçmişini anlamak ve ondan ders çıkarmak doğrultusunda olabileceği herkesçe malumdur. Öz be öz kültürel mirasımızı bugün okuyup anlayabilecek ve yorumlayabilecek çok az birey kalmıştır. Bu da bizim tarihimizin bizi bizden daha iyi anlatan avrupa devletlerinin insaniyetine bırakmaktadır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP