Asıl Değişmesi Gereken…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz


Üyelerinizin bile inanmadığı gerekçelere, sizden olmayıp, tercihini sivilleşmeden yana kullanan on binlerce kamu çalışanının bir yılı aşkın bir süredir mağdur edilmesinin baş sorumlusu, hatta sendikalar ile üyelerin arasını açan Toplu Sözleşme Prim aidatını getirerek gerçek sendikacılığın örselenmesine sebep olan sahte kahramanlarsınız. Her fırsatta sosyal medya üzerinden zihin bulandırıp algı oluşturanlarsınız. Makyavelist bir adanmışlıkla amaca giden her yolu mubah sayan, bu uğurda önce yüzde biri, olmayınca torba yasa maharetiyle yüzde ikiyi dayatan, şimdilerde 4688’i dilinize dolayan, o da kesmezse anayasaya kadar uzanan hırs kurbanlarısınız!!!
#merdivenaltı dedirterek, acze düşürdüğünüz koca bakan!!!Ardından torbadan tavşan çıkarsın diyerek meclis koridorlarında koşturduğunuz onlarca vekil!!!
Yüzde birlik hamlenizin yanlışlığı için uğraştırdığınız Danıştay ve çıkması için büyük çaba gösterdiğiniz, siz ve avanelerinize sağlayacaklarının dışında hiçbir katkısı olmayan kanunun aykırılığını reddetmek üzere çalıştırdığınız Anayasa Mahkemesi!!! Gündemi gereksiz meşgul edişiniz ve kurumlara yüklediğiniz angarya elbet karşılıksız kalmayacaktır!!! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HABERLER
Birliksen

Toplu Sözleşme Görüşmeleri 1 Ağustos’ta Başlıyor

2014 ve 2015 yıllarında geçerli olmak üzere yapılacak olan toplu sözleşme görüşmeleri 1 Ağustosta başlayacak. Maaş zamları, kadro sorunları ve özlük hakları gibi bir çok konunun masaya yatırılacağı toplu sözleşme görüşmelerine Memur-Sen, Kamu-Sen ve KESK konfederasyonları katılacak.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP