Yürekli Arkadaşlara Yürekten Selamlar

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

20150417_102555

Trabzon’da üye ziyaretleri kapsamında Çayırbağı Çok Programlı Lisesini ziyaret eden Genel Başkan Murat KARATAŞ, burada eğitim camiasının birlik ve dirliğine yönelik olarak düşüncelerini paylaştı. Eğitim adına asıl meselenin evlatlarımız olduğunun altını çizen KARATAŞ, eğitim camiası gelecek nesillerimiz için Milli şuura sahip olma sorumluluğundan ödün vermemelidir. Bizler üyelerimizle birlikte varız. Üyelerimizin, bulunduğu kurumlardaki duruşu bizim için değerlidir.

27-28 Nisan 2015 tarihlerinde Erzurum ve Bayburt’ta ziyaretlerde bulunacak Genel Başkan Murat KARATAŞ, Okul Müdürü İkram KANDEMİR, müdür yardımcısı Mustafa KAYA ve şahıslarında bütün okul çalışanlarına teşekkür ederek çekilen hatıra fotoğrafının ardından kurumdan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Genel Başkan Ankara’da

>Genel Başkanımız Murat KARATAŞ’ ın ev sahipliğinde Ankara’da konfederasyona üye sendikalarla bir araya gelinerek toplantı düzenlendi. Diva-Sen Genel Başkanı Hüseyin DEMİRCİ,Birlik Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Timur KAPLAN,

Devamını Oku »

Birlik Eğitim-Sen Proje Kurulu Oluşturuluyor

Biz Birlik Eğitim Sen olarak Milli kaynaklarımızın ülkemiz için kullanılmasını arzu ediyoruz. AB ile Çerçeve Programları kapsamında oluşturulan ortak havuza yatırdığımız her kuruşun eğitim başta olmak üzere ülkemiz sistemine döndürülmesini murad ediyor ve bu gerekçe ile proje üretmeyi, proje ortaklıkları geliştirmeyi, hedefliyoruz.

Devamını Oku »

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliğinden Duyuru

Birlik Eğitim-Sen Trabzon İl Temsilciliği Sendikamız Sosyal Faaliyetleri kapsamında Trabzon’daki üyelere ve üye yakınlarına yönelik “NEY KURSU” planlamaktadır. Bu faaliyet bir başlangıç adımı olmak üzere ilerleyen zamanlarda faaliyet kapsamı çeşitli eğitim programları ve kursları ile genişletilecektir.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP