Uygulama Birliği…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortaokula giden öğrencilerimiz ile ilgili aldığı kararı yeniden gözden geçirmesi gerekmektedir. Neden mi?
Liselere geçişte kıstaslar bellidir.Öğrencilerin LGS sınavından iyi bir puan çıkarmaları veya en yakın adresine puan ortalamaları dikkate alınarak yerleştirilmeleridir.
Bakanlık yetkilileri herhangi bir sınav tarihi vermediğinden,okullarımızın bir kısmı erkenden yüz yüze sınav yapmış, bir kısmı ise sınav tarihlerini geç vakte bırakarak sınavlarını yapamamıştır.
Bu durumda yapılması gereken, uygulama birliği çerçevesinde ortaokula giden öğrencilerimizin
I. dönem notları liselerde olduğu gibi, sınavlarını yapmamış veya yarısını yapabilmiş olan okullar da dikkate alınarak yüz yüze eğitime geçildiğinde sınavlarının yapılması kaydıyla ertelenmesidir.
Aksi taktirde sadece ders içi performans veya proje notları ile değerlendirilen öğrenciler sınav olan öğrencilerden bir adım önde olacak ve bu da gereksiz tartışmaların önünü açacaktır.
Bakanlık konu ile ilgili ivedi bir şekilde açıklama yapmalı ve yanlıştan dönmelidir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama