Umuda Köprü Olmak…

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Arsin ve Maçka ilçelerine, beraberinde Trabzon İl Temsilcisi Sayın Selim KUL ve İl Yönetiminden Sayın Fuat AYDIN ile birlikte ziyaretlerde bulunan Birlik Eğitim Sen Genel Başkanı Dr. Murat KARATAŞ, üyelerimiz ve meslektaşlarımızla öğretmenler odası toplantıları gerçekleştirdi. Arsin Halk Eğitim Müdürü ile yapılan samimi sohbette liyakat esasının kamu kaynakları açısından öneminin altı çizildi. Başar Ortaokulu öğrencilerinin teknoloji tasarım ve resim çalışmalarından oluşan yılsonu sergisinin açılışına da katılan Karataş, öğrencilerimizin her fırsatta desteklenmesinin sorumluluğu ile emek hasreden yönetici ve öğretmenlerimize şükran duygularını iletti. Ziyaretlere sendika çalışanımız Sayın Cihan KOÇAK fotoğraflamaları ile destek verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Genel Başkanımız Murat Karataş devam eden okul ziyaretleri kapsamında dün Trabzon Gülbahar Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Genel Başkan Murat Karataş ile beraberindeki Yönetim Kurulu üyesi Muhittin Akdeniz, Trabzon İl Temsilcimiz Metin Ata ve üyemiz Sezgin Usta’nın gerçekleştirdikleri ziyarette okul müdürü Turan Atalar ve okul öğretmenleri ile görüşüldü.

Devamını Oku »
SENDİKAMIZDAN
Birliksen

Birlik Eğitim-Sen Olarak Toplu Sözleşme Görüşmelerinin Takipçisiyiz

Hükumet yetkilileriyle yapılacak görüşmeler öncesinde yetkili sendikanın kamuoyuyla paylaşımlarını dikkat ve ibretle takip ediyoruz. Görüşme masasını bir tiyatro sahnesine çeviren iktidar ve hükumet, önceki görüşmelerde yüksek sahne performansı ile sergilediği oyunu yeniden sahneye koymanın hazırlığı içerisinde.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP