Üç Aylara Kavuştuk

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

Merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma duyguları ile Maneviyat Mevsimine Girmenin Heyecanını yaşıyoruz. Üç aylar malayani yaşadığımız her anı düşünebileceğimiz zamanlar. Üç aylar kendimizi ve asıl olan sorumluluklarımızı gözden geçirebileceğimiz fırsat aylarıdır. Regaip, Miraç, Berat ve Kadir Geceleri ile ibadet ve şükürlerimizi arttıracağımız üç ayların ailelerimize, evlatlarımıza, milletimize ve bütün Müslüman coğrafyaya hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

Birlik Eğitim-Sen olarak Kardeşlik Hukukumuza Halel getirebilecek her türlü davranıştan uzak, sağlık ve huzur dolu bir üç ayların yaşanmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.

Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Yağsa Dert, Yağmasa Dert

Köşe yazarlarımızdan Sayın Ekrem YILDIZ son dönem ülkemizde yaşanan doğal ve sosyal olaylarla ilgili düşüncelerini bu köşe yazısında kaleme aldı.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama