Trabzon Spor Lisesi Ziyareti

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

IMG-20160419-WA0001 (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okul gezileri kapsamında Trabzon Spor Lisesi’ne bir ziyaret gerçekleştiren Genel Başkan Murat Karataş burada üyelerimiz ile bir araya geldi. Eğitim kurumlarımız ve eğitim müfredatımızla ilgili düşüncelerini ifade eden KARATAŞ; Çocuklarımız Türkçe dersi kapsamında fiil çatısını, isim tamlamalarını, yapım ve çekim eklerini biliyor yalnız gel kendini ifade eden eden bir yazı kaleme al denildiğinde bir adım yol gidemiyor. Bir yıl boyunca Matematik dersinin bütün derinliklerine iniyor lakin istatistiklerde okul ortalamaları yerlerde sürünüyor. İkinci sınıfta ingilizce ile tanışıyor. Ne yazık ki üniversite sonunda dahi bir kaç kelime ile cümle kuramıyor, konuşamıyor. İşin daha dramatik olanı bu durum bütün eğitim sorumlularının gözlerinin önünde oluyor. Acilen ve aklen bir adım atma ve gerçekten milli bir eğitimi geleceğimizi zayi etmeden, kaybetmeden ortaya koyma sorumluluğunda olunması gerekmektedir.

Genel Başkan’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade eden Okul Müdür Baş Yardımcısı Metin ATA, Trabzon Spor Lisesi Rehber Öğretmeni Mustafa Taner ve Coğrafya Öğretmeni Yüksel ÇAKIR ile hatıra fotoğrafı çekilerek program tamamlandı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akademik Zam ve Gelişme Güçlüğü Ödeneği

Bayburt Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Birlik Eğitim Sen Bayburt İl Temsilcisi Baturay Erdal, 2014 Aralık ayı ile birlikte maaşlara yansıtılacak akademik zammın; bir çok üniversite öğretim elemanları tarafından yıl sonu 13/03/1995 tarih ve 95/6509 sayılı karar gereğince sonlandırılacak olan gelişme güçlüğü tazminatından dolayı anlamsızlaşacağını ifade etti.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP