Trabzon Spor Lisesi Ziyareti

Paylaşmak İster misiniz?

Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş

Yorum Yapabilirsiniz

IMG-20160419-WA0001 (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okul gezileri kapsamında Trabzon Spor Lisesi’ne bir ziyaret gerçekleştiren Genel Başkan Murat Karataş burada üyelerimiz ile bir araya geldi. Eğitim kurumlarımız ve eğitim müfredatımızla ilgili düşüncelerini ifade eden KARATAŞ; Çocuklarımız Türkçe dersi kapsamında fiil çatısını, isim tamlamalarını, yapım ve çekim eklerini biliyor yalnız gel kendini ifade eden eden bir yazı kaleme al denildiğinde bir adım yol gidemiyor. Bir yıl boyunca Matematik dersinin bütün derinliklerine iniyor lakin istatistiklerde okul ortalamaları yerlerde sürünüyor. İkinci sınıfta ingilizce ile tanışıyor. Ne yazık ki üniversite sonunda dahi bir kaç kelime ile cümle kuramıyor, konuşamıyor. İşin daha dramatik olanı bu durum bütün eğitim sorumlularının gözlerinin önünde oluyor. Acilen ve aklen bir adım atma ve gerçekten milli bir eğitimi geleceğimizi zayi etmeden, kaybetmeden ortaya koyma sorumluluğunda olunması gerekmektedir.

Genel Başkan’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade eden Okul Müdür Baş Yardımcısı Metin ATA, Trabzon Spor Lisesi Rehber Öğretmeni Mustafa Taner ve Coğrafya Öğretmeni Yüksel ÇAKIR ile hatıra fotoğrafı çekilerek program tamamlandı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUYURULAR
Birliksen

Bes Burs Değerlendirme Süreciyle İlgili Açıklama

Burs sonuçları Aralık ayının 1-10’u arasında, internet sitemizden sonuçlar açıklanmıştır şeklinde haber düşülerek ve bursa hak kazanan öğrencilerimizin şahısları telefonla aranarak bildirilecektir.

Bursa hak kazanan öğrencilerimizin isimleri hiç bir şekilde sanal ortamda yayınlanmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Devamını Oku »

Önce LİYAKAT, sonra HAK..!

GİRİŞ YAP

Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama